حذف مدعی ها در جام حذفی ایران

Image caption تیم فوتبال استقلال پاس همدان را شکست داد

تیم های سایپا، نفت تهران، صبای قم، مس کرمان، پیكان و پاس همدان در مرحله یک شانزدهم جام حذفی ایران، شکست خورده و از دور رقابت ها خارج شده اند.

در این مسابقات تیم فوتبال استقلال 4 بر یک پاس همدان را شکست داد و به مرحله یک هشتم نهایی رفت.

استقلال در همدان با دو گل مجتبی جباری (پنالتی 16و 92)، حنیف عمران‌زاده (71) و پژمان منتظری (85) چهار بار دروازه پاس را فروریخت. تک گل تیم پاس همدان هم از روی گل به خودی پژمان منتظری به دست آمد.

نتایج كامل بازی های سه شنبه در مرحله یک شانزدهم :

ملوان 3 - ایرانجوان بوشهر 2 داماش گیلان 3 - سایپا 1 فولاد نطنز 3 - نفت تهران 2

شهرداری بندرعباس 2 - صبا 1 مس کرمان صفر - نفت مسجد سلیمان 1 ماشین سازی 1 - سپاهان 3 پاس همدان 1 - استقلال 4 پیکان صفر- کاوه صفر ( كاوه در ضربات پنالتی با نتیجه 4 بر دو پیروز شد) فولاد اهواز 2 - سپیدرود رشت 1

در ادامه این بازیها تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز در ورزشگاه آزادی میزبان نفت محمود آباد است.

پیروزی بایرن مونیخ با دو گل به خودی کلوژ

بازی های هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا دیشب و با برگزاری هشت دیدار آغاز شد.

در گروه E این بازی ها و در دو دیدار برگزار شده، بایرن مونیخ 2-3 از سد کلوژ گذشت و رم در خانه با نتیجه 1-3 مغلوب بازل سوئیس شد.

شاگردان ون گال در دیداری خانگی در ورزشگاه آلیانس آرنا با کمک دو گل به خودی بازیکنان کلوژ (کادو در دقیقه 32 و پانین در دقیقه 38) و گل دقیقه 77 ماریو گومس، برنده شدند تا با هر 9 امتیاز ممکن درصدر جدول قرار بگیرند.

در گروه F چلسی با گل های یوری ژیرکوف و نیکلا آنلکا دو بر صفر اسپارتاک مسکو را مغلوب کرد و با 9 امتیاز از 3 بازی به تنهایی صدرنشین جدول گروه شد. مارسی هم باتک گل سلیمان دیاوارا، زیلینا را برد.

در گروه G رئال مادرید با دو گل کریس رونالدو و مسعوت اوزیل میهمانش میلان را شکست داد و آژاکس 2 بر یک اوسر را مغلوب کرد.

در گروه H همآرسنال 5 بر یک شاختار دونستک را برد و براگا دو بر صفر پارتیزان بلگراد را شکست داد.

هشت بازی دیگر هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا امشب به این ترتیب برگزار می شود.

گروه A: اینتر ایتالیا - تاتنهام انگلستان توئنته هلند - وردربرمن آلمان

گروه B: لیون فرانسه - بنفیکای پرتغال شالکه صفر چهار آلمان - هاپوئل تل آویو

گروه C : منچستریونایتد انگلستان - بورسااسپور ترکیه گلاسکو رنجرز اسکاتلند - والنسیا اسپانیا

گروهD : بارسلونا اسپانیا - کپنهاگن دانمارک پاناتینایکوس یونان - روبین کازان روسیه

مطالب مرتبط