مجیدی، طالبی و بنگر نامزد بهترین بازیکن سال آسیا شدند

فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی، فرشید طالبی و محسن بنگر سه بازیکن فوتبال ایران در فهرست ۱۵ نفری بهترین بازیکن سال آسیا هستند.

در فهرست ۱۵ نفره ای که کنفدراسیون فوتبال آسیا برای انتخاب بهترین بازیکن سال ۲۰۱۰ اعلام کرده، نام ستارگانی چون کیسوکه هوندا از ژاپن، جی سونگ پاک از کره جنوبی و تیم کیهیل از استرالیا دیده می‌شود.

بهترین بازیکن فوتبال آسیا ۲۴ نوامبر (سوم آذرماه) در مالزی انتخاب می‌شود.

علی کریمی، آخرین بازیکن ایرانی است که جایزه بازیکن سال آسیا را برده است. پیش از او خداداد عزیزی، علی دایی و مهدوی کیا هم این جایزه را برده بودند.

نامه اعتراض استیل آذین به معاون صدا و سیما

باشگاه استیل آذین در نامه‌ای به معاون سیمای صداوسیما از شیوه گزارش گزارشگران بازیهای این تیم در هفته های اخیر انتقاد کرد.

در این نامه بدون اشاره به نام هیچ یک از گزارشگران، ادعا شده که برنامه ای جهت جریان سازی علیه این باشگاه که تنها باشگاه باقی مانده از نسل باشگاه‌های خصوصی است شکل گرفته است.

صادق درودگر، سرپرست تیم استیل آذین هم به ایسنا گفت از مزدک میرزایی، گزارشگر بازی این تیم مقابل پرسپولیس شکایت خواهد کرد.

پیش از این علی سعیدلو، رئیس سازمان تربیت بدنی هم گفته بود شبکه ۳ تلویزیون را تنبیه می کند.

برزگر: کشتی ایران مربی روسی نمی خواهد

منصور برزگر ، تصمیم استفاده از مربیان روسی برای کشتی ایران را اشتباه خواند.

به نوشته خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا، فدراسیون کشتی ایران اعلام کرده که می خواهد از مربیان روسی در کشتی آزاد استفاده کند.

برزگر که از سرشناسترین مربیان کشتی در ایران است گفت:« با آوردن مربی روس مشکلی از ورزش حل نمی‌شود. ورزش ما باید پایه و اساس داشته باشد. وقتی مربیان سازنده ما ماهیانه ۲۰ هزار تومان حقوق می‌گیرند که البته آن هم معلوم نیست چه زمانی پرداخت شود، چگونه می‌توانیم توقع داشته باشیم ورزش پیشرفت کند؟»

تیم کشتی ایران که خود را برای بازیهای آسیایی گوانگجو آماده می کند، یکی از رشته های پر امید کاروان ورزشایران در این بازیهاست.

سال ۲۰۰۶ با سرمربیگری منصور برزگر، کشتی آزاد ایران در بازیهای آسیایی دوحه ۴ طلا و یک نقره گرفت.

تقدیر AFC از ۴ مربی موفق ایران

کنفدراسیون فوتبال آسیا از چهار مربی فوتبال و یک مربی فوتسال ایران تقدیر خواهد کرد.

این تقدیر قرار است یک روز پیش از مراسم انتخاب بهترین های سال آسیا در مالزی انجام شود.

ای.اف.سی ۲۰۱۰ را سال مربیان نام گذاشته است.

به گزارش ایلنا، محمود بیاتی(قهرمانی در جام ملتهای آسیا ۱۹۶۸)،محمد رنجبر(قهرمانی در جام ملتهای آسیا ۱۹۷۲)،حشمت مهاجرانی(قهرمانی در جام ملتهای آسیا ۱۹۷۶ و حضور در جام جهانی ۱۹۷۸) و جلال طالبی(حضور در جام جهانی ۱۹۹۸) مربیانی هستند که از ایران برای حضور در این مراسم دعوت شده‌اند.

قراراست به جای رنجبر که مرحوم شده، فرزند او در این مراسم شرکت کند.

سفر به دبی، زندگی رونی را بازسازی کرد

وین رونی، ستاره تیم فوتبال منچستریونایتد برای آنکه به همسرش بقبولاند که دیگر به او خیانت نمی کند، دهها هزار پوند هزینه کرد.

رونی به تازگی جنجال یک رسوایی اخلاقی را پشت سر گذاشته است.

به گزارش روزنامه دیلی استار، رونی در مسافرتی که به همراه همسرش به دبی داشت، ۴۰۰۰۰ پوند فقط برای اقامتشان در هتل پرداخت کرد. آن‌ها در یکی از گران‌ترین هتل‌های دنیا ساکن شدند.

یک منبع نزدیک به کولین، همسر رونی می‌گوید او به رونی هشدار داده که اگریک بار دیگر به او خیانت کند، او را ترک می‌کند و بیشتر پولهایش را با خود می‌برد.