طعنه مایلی کهن به دایی

محمد مایلی کهن، سرمربی تیم فوتبال سایپا از فدراسیون فوتبال به دلیل چشم پوشی از آنچه او « برخی قلدری ها» خواند‏، انتقاد کرد.

مایلی کهن به ایسنا گفت:« همه به کمیته انضباطی دعوت می‌شوند؛ از رسول کربکندی گرفته تا عباس مرادی و سردار جعفری، مدیرعامل تراکتورسازی، اما آقایان بدترین نوع رفتارها را کنار زمین انجام می‌دهند اما آب از آب تکان نمی‌خورد. »

مایلی کهن بدون آنکه نامی از دایی ببرد، گفت: «می‌گویند که در ژاپن مدیران ناکام هاراگیری [خودکشی] می‌کنند اما، اگر به هاراگیری بود که البته دلم نمی‌خواهد کسی هاراگیری کند، باید کسی هاراگیری می‌کرد که با ۲۱ بازی تدارکاتی نتوانست تیم ملی را به جام جهانی ببرد اما نه تنها هاراگیری نکرد بلکه خودش را بی تقصیر جلوه داد و حتی عذرخواهی هم نکرد و تنها به دنبال حق و حقوقی بود که در قبالش کاری انجام نداده بود. متاسفم که بعد از دو سه برد دوباره قلدری‌ها و اهانت‌ها شروع شده است. متاسفم که فدراسیون جلوی این قلدری نمی‌ایستد.»

دایی دو روز پیش تر رفتار مدیران فوتبال ایران را با ژاپن مقایسه کرده بود. او گفته بود در ژاپن بعد از ناکامی خودکشی می کنند، اما در ایران مدیران تنها می خندند.

ترکمنستان : اولین حریف فوتبال ایران در گوانگ جو

تیم فوتبال زیر ۲۳ سال ایران، روز دوشنبه در اولین بازی مرحله گروهی بازیهای آسیایی گوانگجو با ترکمنستان روبرو می شود.

مسابقات فوتبال بازیهای آسیایی گوانگ جو ۵ روز پیش از افتتاح رسمی این بازیها آغاز شد.

در روز اول کویت ۲ به صفر هند را برد‏، ازبکستان ۳ به صفر بنگلادش را شکست داد. عمان هم با همین نتیجه مالدیو را از پیش رو برداشت.

تیم فوتبال امید ایران در گروه B بازیهای آسیایی با ویتنام، ترکمنستان و بحرین هم گروه است.

ایران در سالهای ۱۹۷۴، ۱۹۹۰، ۱۹۹۸ و ۲۰۰۲ قهرمان فوتبال بازیهای آسیایی شده است.

سرپرست باشگاه استیل آذین استعفا داد

امیر مهریزی‏ سرپرست باشگاه استیل آذین از سمتش استعفا داد.

استیل آذین تنها باشگاه خصوصی ایران است که در لیگ برتر فوتبال ایران حضور دارد.

مهریزی در نامه استعفایش خطاب به حسین هدایتی، مالک باشگاه نوشت: «با توجه به اعلام نظر این جانب درخصوص کادر فنی در جلسات مکرر هیات مدیره و عدم توجه و عنایت جنابعالی به مسائل مطروحه به ویژه تصمیمات یک جانبه جناب‌عالی و عدم توجه به مسائل مطرح شده در جلسات هیات مدیره، شرایط را برای ادامه همکاری مناسب و مساعد نمی‌بینیم.»

استیل آذین با ۱۳ امتیاز از ۱۴ بازی، تیم شانزدهم جدول ۱۸ تیمی لیگ برتر ایران است. این باشگاه در تازه ترین تصمیم، از علی پروین خواسته است به وضعیت فنی تیمش سر وسامان بدهد.

رضازاده : وجدانم راحت است

حسین رضازاده، سرپرست فدراسیون وزنه برداری گفت وجدانش راضی است که برای بخشیده شدن سعید علی حسینی هر کاری لازم بوده، انجام داده است.

سعید علی حسینی، وزنه بردار جوان ایران با رای فدراسیون بین المللی وزنه برداری مادام العمر از فعالیت در این رشته ورزشی محروم شد. او متهم است که در فاصله سالهای ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۹ دو بار از مواد نیروزای غیر مجاز استفاده کرده است.

عزیز علی حسینی، پدر سعید به ایلنا گفت که رضازاده به او گفته که او این بلا را سر پسرش آورده است. با این حال خود رضازاده در گفت و گو با ایسنا گفت:« هیچ کس نداند، خدا می‌داند که من همه تلاشم را برای رفع محرومیت علی حسینی کردم و وجدانم از این بابت راحت است، اما ای کاش زمانی که مدیر تیم‌های ملی بودم بیشتر دقت می‌کردم تا این اتفاق نیفتد.»

رضازاده گفت حرفهایی که سعید علی حسینی و پدرش می زنند چندان درست نیست.

مطالب مرتبط