دایی: می مانم و پرسپولیس را قهرمان می کنم

علی دایی
Image caption آقای دایی از تماشاگران تبریزی هم ابراز دلخوری کرد

علی دایی سر مربی پرسپولیس بعد از بازی دیروز و در پاسخ به خبرنگارانی که درباره احتمال برکناری او سوال می پرسیدند گفت: مطمئنا باشید من در پرسپولیس می‌مانم و این تیم را درست می کنم. روزی هم از پرسپولیس می روم که این تیم را قهرمان کرده باشم.

دیروز پرسپولیس در برابر تراکتورسازی تبریز یک بر صفر شکست خورد و برای چهارمین هفته متوالی بازنده از زمین بیرون آمد.

دایی در واکنش به شعارهای تماشاگران تبریزی تراکتورسازی که علیه او داده شد هم گفت : "با تلویزیون تبریز مصاحبه کردم و کلی از مردم تبریز گفتم، نتیجه‌اش چه شد؟ امروز از زمانی که وارد زمین شدم، به من فحش و ناسزا گفتند".

دایی از قضاوت داوران هم انتقاد کرد. او گفت: "هر کدام از داوران به یک گونه سوت می زنند. یک داور 2 دقیقه وقت اضافه می گیرد، یکی دیگر هفت دقیقه. پس کی می خواهند عدالت را رعایت کنند؟! امروز در ماه محرم هستیم، امام حسین برای چه قیام کرد؟ برای برپایی عدالت. پس کی قرار است در فوتبال ما عدالت رعایت شود؟

علی کریمی دوباره چراغ سبز نشان داد

علی کریمی بعد از بارها خداحافظی از تیم ملی فوتبال ایران دیروز بازهم برای برگشتن به تیم ملی چراغ سبز نشان داد.

هافبک تيم فوتبال استيل آذين تهران بعد از پیروزی برابر فولاد خوزستان گفت: "اگر قطبی مرا بخواهد به طور يقين با جان و دل به تيم ملی در جام ملت های آسيا كمک می كنم".

با این حال او در ادامه توضیح داد: "تيم ملی در حال حاضر بازيكنان جوان و فوق العاده ای دارد و فكر نمی كنم نيازی به من باشد. اگر خودم هم مربی تيم ملی بودم در این شرایط علی كريمی را دعوت نمی كردم."

آلن پاردیو مربی نیوکاسل شد

آلن پاردیو با قراردادی پنج سال و نیمی مربی تیم فوتبال نیوکاسل انگلستان شد.

پاردیو که مربی ردینگ، وستهم، چارلتون و ساوتهمپتون بوده جانشین کریس هاتن شد که نیوکاسل را به لیگ برتر آورد و آنها را به رتبه دوازدهم رساند.

مربی جدید نیوکاسل گفت: "من همیشه مربی تیم‌هایی بوده‌ام که فوتبالی تهاجمی داشته‌اند و هواداران نیوکاسل هم همین را می خواهند".

پاردیو روز شنبه و در بازی با لیورپول روی نیمکت نیوکاسل خواهد نشست.