شایعات فوتبال جزیره - چهارشنبه ۲۲ دسامبر

روبرتو مانچینی
Image caption روبرتو مانچینی می خواهد با خریدهای نیم فصل منچستر سیتی را قوی تر کند

روبرتو مانچینی، سرمربی منچسترسیتی در فصل نقل و انتقالات میان فصل حدود ۵۰ میلیون پوند در اختیار دارد. مانچینی قصد دارد "ادین ژکو" را از ولفسبورگ و "دنی آلوز" را از بارسلونا به سیتی بیارود. (روزنامه دیلی میرور)

استوین بروس، سرمربی ساندرلند در تلاش است تا زوج باشگاه منچستر سیتی را به باشگاهش بیاورد. "آدام جانسون" و "ندوم انوها" دو بازیکن مد نظر باشگاه ساندرلند هستند. (روزنامه دیلی میل)

دو باشگاه چلسی و رئال مادرید به دنبال خرید "کریستین نازاریت" بازیکن کلمبیایی باشگاه ایندیپندینته آرژانتین هستند. گفته می شود این بازیکن ۲۰ ساله در حد و اندازه های "ساموئل اتوئو" بازیکن سال فوتبال آفریقا است. (وبسایت تاک اسپورت)

باشگاه وستهم قصد دارد "مایکل اوون" را از باشگاه منچستر یونایتد به صورت قرضی در اختیار بگیرد. (وبسایت کوت آف سایت)

مارک هیوز، سرمربی باشگاه فولام قصد دارد "استیون ایرلند" بازیکن سابق منچستر سیتی را به این باشگاه بیاورد. (روزنامه دیلی میرور)

نیکلا آنلکلا، بازیکن فرانسوی باشگاه چلسی انگلستان که قراردادش با این باشگاه لندنی در سال ۲۰۱۲ میلادی به پایان می رسد، گفته دوست دارد فوتبال حرفه ای اش را در آمریکا تمام کند. (دیلی استار)

کریس سامبا، کاپیتان باشگاه بلکبرن گفته قصد رفتن از این باشگاه را دارد. او دلیل این کار را اخراج "سام آلاردایس" سرمربی این باشگاه عنوان کرده و گفته این کار صاحبان جدید باشگاه نشان می دهد که آنها قصد دارند با اخراج کردن آدمها به اهدافشان برسند. (روزنامه سان)

باشگاههای آرسنال، لیورپول و فولام هر سه به دنبال خرید "آلکس چمبرلین" هستند که در باشگاه ساتهمپتون بازی می کند. آلکس پسر "مارک چمبرلین" بازیکن سابق باشگاه استوک سیتی و تیم ملی انگلستان است.

بعد از اینکه خبرهای ضد و نقیضی بر سر فروش باشگاه منچستر یونایتد به گوش می رسید. حالا خانواده گلیزر گفته اند که قصد فروش باشگاه را دارند. خانواده سلطنتی قطر مدتی است برای خرید این باشگاه ۱.۵ میلیارد پوند پیشنهاد کرده اند. (روزنامه سان)

به "جرمی کرگر"، بازیکن لیورپول گفته شده که قابلیت سرمربیگری تیم ملی انگلستان را دارد. به همین دلیل مسئولین فدراسیون فوتبال قصد دارند شانس این را به او بدهند تا هدایت تیمهای پایه ملی انگلستان را به عهده بگیرد و بعد از مدتی به سرمربیگری تیم ملی برسد. (دیلی میرور)

سام آلاردایس، سرمربی برکنار شده باشگه بلکبرن، گفته هنوز نمی داند به چه دلیل از این باشگاه اخراج شده. او گفته اگر هم بخواهد هدایت تیمی را در اختیار بگیرد، ترجیح می دهد خارج از انگلستان باشد. (دیلی میرور)

Image caption شایعاتی حاکی از اخراج بنیتز از اینترمیلان و مذاکره برای سرمربیگری بلکبرن شنیده می شود

ماریو بالوتلی، بازیکن تیم منچستر سیتی ادعایی جالب کرده است. او گفته "لیونل مسی" ستاره باشگاه بارسلونا تنها بازیکن جهان است که از او بهتر است. (دیلی میرور)

شایعاتی در مورد رافائل بنیتز

در حالی که فردا قرارداد "رافائل بنیتز" با باشگاه اینتر میلان ۶ ماه می شود، به نظر می رسد اینتر در تلاش است تا میزان پولهایی که باید به این مربی اسپانیایی بدهد را کاهش دهد و بعد از آن اخراج رسمی او را اعلام کند. (گزتا دل اسپورت)

در همین حال گفته می شود مدیر برنامه بنیتز بر سر جدای او از قهرمان ایتالیا و اروپا به توافق رسیده و حتی با باشگاه بلکبرن صحبتهایی را هم انجام داده که به احتمال زیاد بعد از تعطیلات سال جدید میلادی خبرهای اصلی آن منتشر می شود. (روزنامه مترو)

مطالب مرتبط