شایعات فوتبال جزیره _ پنجشنبه ۲۳ دسامبر

بنیتز
Image caption رافا بنیتز تنها پس از شش ماه مربیگری در اینترمیلان از سمت خود برکنار شد

رافائل بنیتز سرانجام از سرمربیگری باشگاه اینتر میلان برکنار شد.

در همین حال "روی هاجسون"، سرمربی باشگاه لیورپول که با رفتن بنیتز از لیورپول در آغاز فصل، هدایت قرمزهای لیورپول را به دست گرفته است، گفته از آینده شغلی اش می ترسد به این دلیل که شاید بنیتز اسپانیایی در تعطیلات بین فصل ایتالیا باز هم به لیورپول برگردد. (دیلی میل)

روی هاجسون، سرمربی لیورپول درها را برای رفتن "میلان یانکویچ" از تیمش باز گذاشته است. (تاک اسپورت)

در همین حال، "استیون جرارد" کاپیتان لیورپول بعد از مدتی مصدومیت برای بازی تیمش مقابل بلکبرن باز خواهد گشت. (دیلی میرور)

لیتون بینیز، دفاع چپ باشگاه اورتون انگلستان در یک خبر غافلگیر کننده گفته شده که به باشگاه بایرن مونیخ آلمان خواهد پیوست. (تاک اسپورت)

باشگاه منچستر سیتی که قصد داشت "ادین ژاکو" از باشگاه ولفسبورگ آلمان را به انگلستان بیاورد با پیشنهادی ۳۸ میلیون پوندی روبرو شده و به نظر از خرید این بازیکن منصرف شده است. این باشگاه منچستری حالا به نظر همه توانش را برای خرید "فرناندو تورس" از لیورپول به کار گرفته است. (دیلی میل)

دو باشگاه آرسنال و تاتنهام در حال مذاکره با مدیر برنامه های "کریستوفر سامبا" بازیکن بلکبرن هستند. (دیلی اکسپرس)

باشگاه تاتنهام همچنین به دنبال خرید "سمیه سنتورک" بازیکن باشگاه فنرباچه ترکیه است. گفته می شود این خرید تاتنهام به معنی فروش قطعی "روبی کین" از سوی این باشگاه محسوب می شود. (دیلی میرور)

در همین شرایط گفته می شود "روبی کین" قرار بود به باشگاه وستهم برود که این روزها در پایین جدول است و حال و روز خوبی ندارد. اما "روبی کین" به باشگاه وستهم گفته در صورتی که او به آنها کمک کند تا از منطقه خطر خارج شوند، یک میلیون پوند هم پاداش می خواهد که گویا وستهم آن را رد کرده است. (دیلی تلگراف)

Image caption شایعاتی شنیده می شود از اینکه بزودی رونالدینیو، میلان را به قصد منچستر سیتی یا گرمیو ترک خواهد کرد

دو باشگاه منچستر سیتی و آث میلان که مدتی است برای نقل و انتقال بازیکن صحبتهای یکدیگر را به خوبی درک می کنند، قصد دارند نقل و انتقالی انجام دهند.

میلانیها به دنبال "ویسنت کمپانی" هستند و حاضراند به جای او "رونالدینیو" را به سیتی بدهند. (دیلی استار)

در همین حال "پابلو اودونه" رئیس باشگاه گرمیو برزیل قصد دارد "رونالدینیو" را به خانه برگرداند. (ای اس پی ان ساکرنت)

روبن فان پرسی، بازیکن هلندی تیم آرسنال، مدتی است زیر ذره بین باشگاه بایرن مونیخ آلمان است و حالا این تیم بوندسلیگایی پیشنهادهایی را برای خرید او به توپچیهای لندن ارائه کرده اند. (آی ام اس کوتینگ)

خولیو باتیستا، بازیکن سابق آرسنال که در حال حاضر در رم بازی می کند گفته که از سوی باشگاه تاتنهام انگلستان پیشنهادی برای بازگشت به جزیره دریافت کرده است. (تاک اسپورت)

مدیر برنامه های "نیکلا آنلکا" بازیکن چلسی، رفتن او از این باشگاه را در پایان سال ۲۰۱۲ تایید کرده است. این بازیکن فرانسوی پیشتر گفته بود بعد از چلسی قصد دارد در یک تیم آمریکایی بازی کند. (دیلی استار)

میک مک کارتی سرمربی باشگاه ولور همپتون گفته برای اینکه از منطقه خطر در جدول خلاص شود؛ باید "گلن ولان" از استوک سیتی را در اختیار داشته باشد. (دیلی میرور)

پپ گواردیولا، سرمربی بارسلونا فصل آینده در نیوکمپ باقی خواهد ماند. به گفته "ساندرو راسل" رئیس باشگاه بارسلونا گواردویلا می تواند در این باشگاه به مدت طولانی بماند و خود به یک سرآلکس فرگوسن تبدیل شود. (دیلی میرور)

مطالب مرتبط