شایعات فوتبال جزیره - دوشنبه ۲۷ دسامبر

دیوید بکام
Image caption استیو کین ابراز علاقه کرده است که دیوید بکام را از لوس آنجلس گالکسی به بلکبرن بیاورد

استوین کین، مربی باشگاه بلکبرن گفته است که قصد دارد دیوید بکام ستاره سابق تیم ملی انگلستان و تیم لس آنجلس گالکسی را به باشگاهش بیاورد. (تاک اسپورت)

گفته می شود، لاسانا دیارا، بازیکن رئال مادرید قصد دارد به منچستر یونایتد نقل مکان کند. این بازیکن ۲۱ ساله فرانسوی با قراردادی ۱۱ میلیون دلاری سانتیاگو برنابئو را ترک خواهد کرد. (آی ام اس کوتینگ)

در همین حال به سر آلکس فرگوسن سرمربی منچستر یونایتد، حدود ۵۰ میلیون پوند برای خرید بازیکن در فصل نقل و انتقالات پیش رو داده شده است. گفته می شود فرگوسن قصد دارد په په رینا دروازه بان لیورپول را به اولدترافورد بیاورد. (دیلی میل)

اما پیش از اینکه صحبتها برای خرید رینا به میان بیاید، بیشتر توجه یونایتد به رنه آدلر دروازه بان بایر لورکوزن بود. صحبتهای اولیه برای خرید این دروازه بان از باشگاه آلمانی شده بود و قرار بود او با قراردادی ۲۰ میلیون پوندی به اولدترافورد بیاید. (دیلی میل)

شیاطین سرخ همچنین به دنبال خرید اشلی یانگ بازیکن استون ویلا هم هستند. (کوت آف ساید)

اما گفته می شود باشگاه تاتنهام هم به خرید اشلی یانگ علاقه نشان داده است. هری ردنپ سرمربی تاتنهام آماده است به عنون بخشی از پیشنهاد ۱۵ میلیون پوندی، یکی از بازیکنانش روبی کین، دیوید بنتلی، نیکو کرانچار و یا جیمز اوهارا را هم به استون ویلا بدهد. (روزنامه سان) روبرتو مانچینی، سرمربی منچستر سیتی بعد از بازی تیمش مقابل نیوکاسل و گلی که از اندی کارول خورد، علاقه خود را به این بازیکن اعلام کرده و به باشگاه نیوکاسل پیشنهاد خرید کرده است. اما راه راه پوشان نیوکاسل گفته اند کارول فروشی نیست. به همین دلیل باشگاه سیتی همچنان به دنبال ادین ژاکو بازیکن ولفسبورگ آلمان است و قصد دارد او را با قراردادی ۲۵ میلیون پوند به منچستر بیاورد. (گاردین)

دو باشگاه منچستر سیتی و چلسی قصد خرید دیوید لوئز را دارند. گفته می شود برای فروش این بازیکن از سوی باشگاه بنفیکا پرتغال، ۳۵ میلیون پوند درخواست شده.(دیلی میرور)

در همین حال کارلو آنچلوتی سرمربی چلسی توجه اش را به خرید گری کاهیل بازیکن بولتون بیشتر کرده است. این انتقال برای این مربی ایتالیایی ۱۵ میلیون پوند هزینه خواهد داشت. (دیلی میرور)

آورام گرانت، سرمربی باشگاه وستهم گفته امیدوار است استیو سیدول را از باشگاه استون ویلا به باشگاهش بیاورد. این بازیکن مدتی بود با مصدومیت دست و پنجه نرم می کرده است و حالا به نظر می رسد از بند مصدومیت خلاص شده است. (تاک اسپورت)

در همین حال، باشگاه وستهم علاقه خود را برای خرید جو کول بازیکن نیمکت نشین این روزهای لیورپول نشان داده است. (کوت آف سایت)

به نظر می رسد سون یوران اریکسون سرمربی باشگاه لستر سیتی قصد دارد شی گیون دروازه بان نیمکت نشین منچستر سیتی را به تیمش بیاورد. (دیلی میرور)

اما در همین حال جرارد هولیه سرمربی استون ویلا، قصد دارد این دروازه بان را به ویلا پارک بیاورد و همین موضوع کار را برای اریکسون سخت خواهد کرد. (دیلی میل)

به نظر می رسد گرت بیل و رون رمزی برای تیم فوتبال امید بریتانیا در المپیک ۲۰۱۲ دعوت شوند. (دیلی میل)

برایان رابسون، کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال انگلستان در تلاش است تا سرمربی تیم ملی فوتبال تایلند شود. (دیلی میرور)

روی هاجسون، سرمربی لیورپول به هواداران باشگاه هشدار داده و گفت: "من عصای جادویی ندارم و نمی توانم در یک چشم به هم زدن تیم را از وسط جدول به بهترین تیم جهان تبدیل کنم". (دیلی میرور)

مطالب مرتبط