شایعات فوتبال جزیره - سه شنبه ۲۸ دسامبر

کارلو آنجلوتی
Image caption تیم چلسی از هشت بازی قبلی خود تنها شش امتیاز به دست آورده است

کارلو آنچلوتی، سرمربی چلسی بعد از باخت دیشب سه بر یک مقابل آرسنال زیر فشار زیادی قرار گرفته است. این مربی ایتالیایی در هشت بازی اخیر با چلسی تنها یک برد داشته است. (روزنامه سان)

مارک هیوز، سرمربی فولام در حالی که پنج ماه به پایان قراردادش باقی مانده، در صورتی که در سه بازی آینده با تیمش پیروز نشود از سمتش اخراج می شود. (دیلی میرور)

استیون تیلور، بازیکن نیوکاسل از مدیر برنامه هایش "پل استرتفورد" تشکر کرده که توانسته پنج سال دیگر قراردادش را با این تیم را تمدید کند. استرتفورد، مدیر برنامه های "وین رونی" هم بوده است که پیشتر تقاضای رفتن رونی را هم از باشگاه منچستر یونایتد کرده بود و بعد از آن باعث شد تا رونی با باشگاهش قراردادی 5 ساله امضا کند. (وبسایت ریکوایر سابسکریپشن)

روبینیو، بازیکن آث میلان ایتالیا گفته "کاکا" قصد دارد به منچستر سیتی برود. روبینیو برزیلی سال گذشته در حالی برای منچستر سیتی بازی می کرد که گفته می شد "کاکا" برای بستن قرارداد با سیتی نزدیک شده بود. (روزنامه ایندیپندنت)

شایعات نقل و انتقالات

جبرئیل سیسه، بازیکن فرانسوی پاناتینایکوس یونان روز گذشته با "استیون جرارد" در لندن دیدار کرد و در حالی که دو نفر با هم ناهار خوردند بر سر بازگشت این بازیکن 29 ساله به لیورپول صحبت کردند. سیسه چهار فصل پیش در آنفیلد بازی می کرد. (دیلی میل)

گفته می شود باشگاه منچستر سیتی برای بستن قرارداد با "په په" بازیکن رئال مادرید نزدیک شده است. این در حالی است که این بازیکن پرتغالی حدود سه برابر دستمزدی که در برنابئو می گیرد را از سیتی درخواست کرده است. (دیلی میل)

آلکس مک لیش؛ سرمربی برمینگام به "مارکوس بنت" بازیکنش گفته که آزاد است و می تواند در پایان فصل این باشگاه را ترک کند. (پرس اسوسیشن)

Image caption مایکل اوون بار دیگر می خواهد باشگاهش را عوض کند و به استون ویلا برود

مایکل اوون، بازیکن منچستر یونایتد گقته در پایان این فصل قصد دارد اولدترافورد را ترک کند و به استون ویلا برود. (منچستر ایوینینگ نیوز)

به نظر باشگاه منچستر سیتی آخرین صحبتها را با مدیر برنامه های "ادین ژکو" بازیکن ولفسبورگ آلمان انجام داده و قرار شده او با قراردادی 30 میلیون پوندی به منچستر برود. (دیلی میل)

روخه سانتا کروز، بازیکن منچستر سیتی در آغاز باز شدن فصل نقل و انتقالات ماه آینده به صورت قرضی و به مدت 6 ماه به باشگاه لازیو ایتالیا خواهد رفت. (دیلی میل)

اندی کارول، ستاره باشگاه نیوکاسل به "آلان پاردو" سرمربی این باشگاه گفته است که قصد رفتن از "سنت جیمز پارک" را ندارد. باشگاههای بزرگ چلسی، منچستر سیتی و تاتنهام به دنبال خرید این بازیکن موثر 21 ساله هستند. (گاردین)

باشگاه منچستر سیتی هم خود را آماده می کند تا "وین بریج" را در اختیار باشگاه وستهم قرار دهد. در صورت توافق این بازیکن به صورت قرضی در اختیار باشگاه در حال سقوط وستهم قرار می گیرد. (دیلی میرور)

به نظر، ماریو بالوتلی، مشکلاتش با باشگاه منچستر سیتی زیاد شده است. این بازیکن ایتالیایی گفت که نوع زندگی در انگلستان را دوست ندارد و تا حدودی هم احساس غربت می کند و به همین دلیل دوست دارد به کشورش برگردد. (دیلی میل)

بالوتلی که پیشتر با تعدادی از بازیکنان سیتی مشکل پیدا کرده بود و لفظی درگیر شده بود، به نظر می رسد قصد دارد به آث میلان باشگاهی که از کودکی دوست داشته برود. (گاردین)

منچستر سیتی آماده است برای خرید "آلو دیارا" بازیکن تیم بوردو که پیشتر در لیورپول بازی می کرد را با 7 میلیون پوند به سیتی باورد. (تاک اسپورت)

استون ویلا هم به بستن قرارداد با "جوی بارتون" بازیکن نیوکاسل نزدیک شده است. (دیلی میل)

باشگاه سلتیک قصد دارد "نیکو کرانچار" را از باشگاه تاتنهام به صورت قرضی در اختیار بگیرد. کرانچار 26 ساله مدتی است که دیگر در ترکیب اصلی هری ردنپ سرمربی این تیم قرار ندارد. (روزنامه تایمز)

مطالب مرتبط