شایعات فوتبال جزیره – جمعه ۳۱ دسامبر

مورینیو
Image caption ژوزه مورینیو می خواهد سسک فابرگاس را از آرسنال به رئال مادرید بیاورد

ژوزه مورینیو، سرمربی رئال مادرید شخصا با سسک فابرگاس وارد مذاکره خواهد شد. گفته می شود آقای خاص برای به خدمت گرفتن فابرگاس ۲۳ ساله به آرسنال لندن ۳۵ میلیون پوند پیشنهاد داده است. به نظر می آید باشگاه رئال قصد دارد از بارسلونا برای خرید این بازیکن اسپانیایی پیشی بگیرد. بارسا هم مدتی است به دنبال فابرگاس است. (سان)

باشگاه ایتالیایی کیو؛ به دنبال خرید کارلوس ولا، بازیکن آرسنال است. این مکزیکی ۲۱ ساله از سال ۲۰۰۵ نتوانسته باشگاهی خوب برای خود پیدا کند. او به صورت قرضی در باشگاههای سالامانکا و اوساسونا بازی کرده است. (سان)

باشگاه بنفیکا پیشنهاد چلسی مبنی بر خرید دیوید لوئیز برزیلی را رد کرد. آبیهای لندنی برای خرید این بازیکن ۲۳ ساله ۱۷ میلیون پوند پیشنهاد کرده بودند اما بنفیکا گفته است که برای این بازیکن ۴۳ میلیون پوند می خواهد. (گاردین)

باشگاه استون ویلا همچنان بر روی پیشنهاد ۱۵ میلیون پوندی منچستر یونایتد برای خرید اشلی یانگ فکر می کند و معتقد است به احتمال زیاد یانگ فصل آینده برای شیاطین بازی خواهد کرد. (دیلی استار)

دیوید دیه گا؛ دروازه بان اتلتیکو مادرید پیشنهاد منچستر یونایتد را رد کرده است. این دروازه بان گزینه اصلی برای شیاطین سرخ بود و حالا گفته که در اسپانیا مشکلی ندارد و دلیلی هم نمی بیند که باشگاهش را عوض کند. (تاک اسپورت)

باشگاه منچستر سیتی پیشنهاد وستهم را رد کرد. وستهم قصد داشت وین بریج را به صورت قرضی تا پایان فصل در اختیار بگیرد و هفته ای ۹۵ هزار پوند هم به این بازیکن بدهد. (دیلی میل)

اما باشگاه وستهم که همواره تلاش می کند تا خود را از منطقه سقوط در جدول بالا بکشد، قصد خرید مایکل اوون از باشگاه منچستر یونایتد و یاکوبو از باشگاه استون ویلا را دارد. (تاک اسپورت)

ژرار هولیه سرمربی باشگاه استون ویلا برای تقویت خط دفاعی تیمش برای خرید کریس سامبا از باشگاه بلکبرن ۸ میلیون پوند پیشنهاد کرده است. (دیلی اکسپرس)

در همین حال استیون بروس، سرمربی ساندرلند برای خرید استیوارد دوانینگ، بازیکن ۲۶ ساله استون ویلا ۱۲ میلیون پوند پیشنهاد داده است. (دیلی میل)

آلکس مک لیش، سرمربی بیرمنگام قصد دارد دیوید بنتلی و روبی کین را از باشگاه تاتنهام به بیرمنگام ببرد. (دیلی میل)

صاحب جدید باشگاه لیورپول با سرمربی این تیم دچار مشکل شده است. به نظر تنها چیزی که می تواند جایگاه روی هاجسون را در لیورپول حفظ کند، برد این تیم مقابل بولتون خواهد بود. (دیلی میل)

مطالب مرتبط