شایعات فوتبال جزیره – شنبه ۱ ژانویه

استیون ژرار
Image caption باشگاه لیورپول با مربیگری روی هاجسون نتایج بسیار ضعیفی گرفته است

گفته می شود صاحب جدید باشگاه لیورپول تصمیم نهایی برای اخراج روی هاجسون سرمربی تیمش را گرفته است و فقط منتظر است تا گزینه ای مناسب برای جایگزین کردن او پیدا کند. (سان)

در همین حال گفته می شود اوون کویل، مربی باشگاه بولتون گزینه ای در حال بررسی برای کادر مدیریت قرمزهای لیورپول است. (دیلی ریکورد)

گفته می شود باشگاه برنلی، مالک مک کی، سرمربی باشگاه واتفورد را به سرمربیگری انتخاب خواهد کرد. این اتفاق در صورتی امکان پذیر است که سم آلاردایس سرمربی برکنار شده بلکبرن این سمت را نپذیرد. (دیلی میرور)

استیون بروس، سرمربی ساندرلند گفته است که در سال جدید میلادی، خوردن گوشت خوک و آب جو را متوقف می کند تا کمی وزن کم کند و هواداران ساندرلند دیگر او را چاق صدا نکنند. (دیلی میرور)

کارلو آنچلوتی، سرمربی چلسی فیلم بازی تیمش مقابل آرسنال که سه بر یک به سود آرسنال تمام شد را به بازیکنانش نشان نداده است. آنچلوتی ایتالیایی دلیل این کار را خراب شدن احتمالی روحیه بازیکنانش اعلام کرده است. (سان)

رونالدینهو قصد دارد از آث میلان جدا شود. این بازیکن ۳۰ ساله در جلسه تمرینات زمستانی تیمش در دبی شرکت نکرد. گفته می شود مهاجم برزیلی میلان قصد دارد به کشورش برگردد و دوباره در باشگاه گرمیو پا به توپ شود. (اسکای ایتالیا)

باشگاه لیدز یونایتد از تاتنهام تقاضا کرده است تا جاناتان وودگیت را به صورت قرضی تا پایان فصل در اختیار آنها قرار دهد. این بازیکن ۳۰ ساله مدتی است از مصدومیتی سنگین رها شده که گفته می شد احتمال دارد آینده ورزشی اش را به خطر بیندازد. (سان)

منچستر سیتی با باشگاه اندرلشت آلمان تماس گرفته و پیشنهاد داده است تا ۱۸ میلیون پوند برای راملو لوکاکو بازیکن ۱۷ ساله این تیم پرداخت کند. (دیلی میل)

باشگاه لیورپول امیدوار است تا رئال مادرید را از گردونه رقابت بر سر خرید یانا ام ویلا بازیکن فرانسوی باشگاه رنه، خارج کند. (دیلی میرور)

استون ویلا برای به خدمت گرفتن امانوئل آدبایور از منچستر سیتی پیشنهادی ارائه کرده است. اما به نظر می رسد دستمزد هفته ای 160 هزار پوندی این بازیکن به استون ویلا امکان چنین خریدی را نمی دهد و به همین دلیل این باشگاه قصد دارد آدبایور را به صورت قرضی به خدمت بگیرد. (دیلی تلگراف)

بیرمنگام در آغاز فصل نقل و انتقالات پیش رو امیدوار است تا روبی کین را از باشگاه تاتنهام در اختیار بگیرد. مدتی است صحبتهای متفاوتی برای باشگاه آینده این بازیکن ۳۰ ساله به گوش می رسد. (دیلی میرور)

به نظر می رسد باشگاه استوک سیتی دیوید ودر، ۲۳ ساله از باشگاه میدلزبرو را با قراردادی ۱.۵ میلیون دلار به خدمت گرفته است. (دیلی میرور)

مطالب مرتبط