شایعات فوتبال جزیره – دوشنبه ۳ ژانویه

Image caption گفته می شود باشگاه بلکبرن برای خرید رونالدینیو هفته ای 130 هزار پوند دستمزد پیشنهاد کرده است

رونالدینیو، بازیکن برزیلی آث میلان به خانه باز خواهد گشت. این بازیکن 30 ساله مدتی پیش تمرینات میلان در امارات را ترک کرده بود. باشگاههای فلامینگو، گرمیو، پالمیراس به دنبال رونالدینیو هستند. (آسوشیتد پرس)

این در حالی است که باشگاه بلکبرن برای خرید رونالدینیو هفته ای 130 هزار پوند دستمزد پیشنهاد کرده بود. (دیلی میرور)

به نظر می رسد باشگاه سمپدوریا، فدریکو ماکدا را از باشگاه منچستر یونایتد به صورت قرضی در اختیار خواهد گرفت. مدیر برنامه های این بازیکن گفته است که "امیدوارم همه چیز امشب تمام شود و ماکدای ایتالیایی برای هفته آینده آماده باشد". (آسوشیتد پرس)

این موضوع در حالی است که باشگاههای متعدد انگلیسی در پی به خدمت گرفتن ماکدا بودند. وست بروم باشگاهی بود که به قرض گرفتن ماکدا نزدیک بود اما به نظر این بازیکن دوست دارد مدتی در خانه بازی کند. (آسوشیتد پرس)

جروم بواتنگ، بازیکن منچستر سیتی گفته "ادین ژکو" بهترین گزینه برای شرایط کنونی منچستر سیتی است. بواتنگ به روزنامه منچستر ایوینینگ گفته است که "ژکو خوب می داند توپ را چگونه نگه دارد و چگونه از بدنش استفاده کند. او سریع نیست اما خوب گل می زند". (آسوشیتد پرس)

در همین شرایط باشگاه بایرن مونیخ آلمان هم به "ادین ژکو" بازیکن ولفسبورگ آلمان پیشنهاد داده و رقیبی برای باشگاه ثروتمند منچستر سیتی تبدیل شده است. (دیلی میرور)

باشگاه تاتنهام در این مدت به شدت به دنبال خرید "دیوید بکام" بازیکن سابق تیم ملی انگلستان و لس آنجلس گلکسی است. تاتنهام قصد دارد بکام را برای بازی مقابل منچستر یونایتد، تیم سابق او که حدود سیزده روز دیگر برگزار می شود در اختیار داشته باشد. بکام 35 ساله به مدت دو ماه به صورت قرضی می تواند در هر تیمی که بخواهد بازی کند. (دیلی میرور)

کاکا، بازیکن برزیلی تیم رئال مادرید که به تازگی بعد از مصدومیتهای بلند مدت پا به توپ شده، می تواند به صورت قرضی و با امکان خرید دائم به قیمت 50 میلیون پوند به منچستر یونایتد بپیوندد. (دیلی استار)

بارسلونا هم شرایط را آماده می کند تا سسک فابرگاس را از آرسنال با قراردادی 45 میلیون پوندی به نیوکمپ بیاورد. (کوت آف ساید)

کارلوس ولا، بازیکن آرسنال از سوی باشگاه بولتون پیشنهادی دریافت کرده است. آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال هم گفته بدش نمی آید این بازیکن مکزیکی تجربه بازی در لیگ برترش را بالا ببرد. (دیلی میل)

باشگاه تاتنهام اعلام کرده به روبی کین، نیکو کرانچار و دیوید بنتلی در صورتی اجازه رفتن می دهد که فروش این سه بازیکن 29 میلیون پوند برای باشگاه درآمد داشته باشد. (دیلی میرور)

به نظر می رسد کارلو آنچلوتی، سرمربی چلسی لیست بلندی برای خرید در این فصل نقل و انتقالات آماده کرده است. این تیم مدتی است از شرایط خوب خود دور شده اند و شش امتیاز با منچستر یونایتد و منچستر سیتی در صدر جدول فاصله دارند. (سان)

باشگاه یونتوس قصد دارد "دنیل آگر" را از باشگاه لیورپول بخرد. (آی ام اس کوت)

شرایط روی هاجسون سرمربی این تیم در ابهام است. مالک آمریکایی باشگاه در پی جایگزینی مناسب برای هاجسون است. گفته می شود، کنی دالگلیش، اسطوره قدیمی لیورپول و همچنین "دیدیه دشان" سرمربی مارسی فرانسه دو گزینه احتمالی هستند. (دیلی میل)

کریس هیوتون، سرمربی برکنار شده باشگاه نیوکاسل، در پی پیوستن به باشگاه کریستال پالاس است. باشگاه کریستال پالاس جورجی بورلی را به تازگی از سمت سرمربیگری برکنار کرده است. (دیلی میل)

سر آلکس فرگوسن، سرمربی منچستر یونایتد از تعدادی پیشنهادهای نجومی برخی از مدیر برنامه ها و دلالان بازیکنان در طول مدت سرمربیگری اش در اولدترافورد خبر داده است. فرگوسن گفته است که یک دلال از او خواسته تا باشگاه یک سری آپارتمان تهیه کند و به بازیکنانی که به خدمت می گیرد، بدهد. (گاردین)

مطالب مرتبط