شایعات فوتبال جزیره؛ سه شنبه 4 ژانویه

Image caption بارسلونا قصد دارد بعد از اینکه برای خرید سسک فابرگاس (عکس) با آرسنال به نتیجه برسد، مذاکرات برای خرید سمیر نصری را با آرسنال آغاز کند

باشگاه برمینگام در تلاش است تا روبی کین را از باشگاه تاتنهام، جی بوتروید را از باشگاه کاردیف سیتی و رایان بابل را از باشگاه لیورپول بخرد. (روزنامه مترو)

بارسلونا قصد دارد بعد از اینکه برای خرید سسک فابرگاس با آرسنال به نتیجه برسد، مذاکرات برای خرید سمیر نصری را با آرسنال آغاز کند. (آی ام اس کوتینگ)

باشگاه تاتنهام برای خرید لوئیس سوارز، بازیکن اوروگوئه ای باشگاه آژاکس وارد مذاکره شده است. آژاکس برای فروش مهاجم خود 17 میلیون پوند درخواست کرده اند. (ایندیپندنت)

باشگاه بلکبرن به خرید رونالدینیو بازیکن برزیلی آث میلان ایتالیا نزدیک شده است. بلکبرن برای خرید این بازیکن 30 ساله 6.2 میلیون پوند پیشنهاد کرده است. (سان)

نیوکاسل در پی قطعی کردن معامله برای قرض گرفتن وین بریچ از باشگاه منچستر سیتی است. نیوکاسل همچنین برای خرید روبی کین از تاتنهام هم وارد مذاکره شده اند. (دیلی میل)

لیورپول همچنان در پی به خدمت گرفتن بازیکنانی متعدد برای رسیدن به جمع چهار تیم بالای جدول است. لیورپول برای خرید الیرو الیا، از باشگاه هامبورگ آلمان، لاسینا ترائوره، مهاجم تیم ملی ساحل عاج؛ دنیل استاریج از چلسی و لوئیس سوارز از آژاکس وارد مذاکره شده اند. (دیلی میرور)

باشگاه چلسی که مدتی است به دنبال هافبک میانی است، برای خرید "گری کاهیل" از باشگاه بولتون 20 میلیون پوند پیشنهاد کرده است. (دیلی تلگراف)

چلسی همچنین برای تقویت خط دفاعی قصد دارند "نوون سوبوتیچ" بازیکن تیم ملی صربستان که در بوروسیا دوتموند المان بازی می کند را به خدمت بگیرد. (کوت آف ساید)

اورتون قصد دارد مایکل اوون را از باشگاه منچستر یونایتد به ادیسون پارک بیاورد. (کوت آف ساید)

باشگاه یونتوس ایتالیا برای خرید "دنیل آگر" از تیم لیورپول به مذاکرات نهایی رسیده است. (آی ام اس کوتینگ)

درحالی که "دیوید بکام" بازیکن سابق تیم ملی انگلستان، در تعطیلات میان فصل لیگ فوتبال آمریکا، از باشگاه لس آنجلس گلکسی به انگلستان آمده و قصد دارد مدتی را در اینجا به صورت قرضی بازی کند، تعدادی از روزنامه های آمریکایی از این کار بکام انتقاد کرده اند و گفته اند او باید در این شرایط استراحت کند نه اینکه خوش را خسته تر کند. (ساکر آمریکا)

روی هاجسون، سرمربی باشگاه لیورپول که مدتی است به دلیل نتایج ضعیف تیمش زیر تیغ انتقادات است، با مالک جدید باشگاه صحبت کرده و خواستار تاثیر بیشترش در باشگاه شده است. هاجسون از مالک جدید خواسته به اون امکان این را بدهد تا خودش بازیکنانی را که می خواهد انتخاب کند و بخرد. (دیلی تلگراف)

رومن آبرامویچ، مالک باشگاه چلسی از کارلو آنچلوتی، سرمربی باشگاه توضیحاتی در مورد نتایج ضعیف این تیم خواسته و گفته در صورت قانع شدن برای خریدهای جدید این ماه به آنچلوتی بودجه خواهد داد. (دیلی اکسپرس)

پل الیوت، بازیکن سابق چلسی گفته "کارلو آنچلوتی بهترین گزینه برای هدایت آبیهای لندنی است و باشگاه نباید او را در این شرایط تغییر دهد." (دیلی میل)

دنیس برگ کمپ، رسما به عنوان سرمربی جوانان باشگاه آژاکس آمستردام هلند معرفی شد. این در حالی است که فرانک دی-بوئر، با تیم بزرگسالان آژاکس قراردادی به مدت سه سال و نیم بسته است. (دیلی میل)

یورگن کلوپ، سرمربی بوروسیا دوتموند، شایعات مبنی بر جایگزین شدنش با روی هاجسون سرمربی لیورپول را رد کرده است. (گاردین)

مطالب مرتبط