شایعات فوتبال جزیره؛ چهارشنبه 5 ژانویه

رونالدینیو
Image caption به نوشته گازتا دلو اسپورت رونالدینیو ممکن است به باشگاه گرمیو برزیل ملحق شود

بر اساس نوشته های روزنامه گازتا دلو اسپورت، رونالدینیو مهاجم برزیلی باشگاه آث میلان تصمیم گرفته به باشگاه گرمیو برزیل بپیوندد. به همین دلیل باشگاه بلکبرن که مدعی خرید این بازیکن شده بود، از به خدمت گرفتن او باز ماند. (گازتا دلو اسپورت)

در همین حال استوین کین، سرمربی بلکبرن خواستار دیدار رو در رو با رونالدینیو شده تا شاید بتواند او را قانع کند که به انگلستان بیاید. (دیلی میرور)

باشگاه بلکبرن همچنین در پی به خدمت گرفتن "دیمین داف" از باشگاه فولام است. بلکبرن برای خرید "روخه سانتا کروز" از باشگاه منچستر سیتی هم وارد مذاکرده شده. (دیلی میل)

باشگاه منچستر یونایتد قصد دارد "په په" را از باشگاه رئال مادرید بخرد. این بازیکن پرتغالی برای تمدید قراردادش با سپیدهای رئال به مشکل برخورده است. (کوت آف ساید)

باشگاه تاتنهام به دیوید بکام اعلام کرده الان زمان مناسبی برای پیوستن به وایت هارت لین است. بکام که در لس آنجلس گالکسی بازی می کند می تواند به مدت 9 هفته به صورت قرضی در یک باشگاه بازی کند. (دیلی میرور)

در همین حال تاتنهام برای خرید "اندی کارول" از باشگاه نیوکاسل وارد مذاکرده شده. در پیشنهادات باشگاه تاتنهام، معاوضه دیوید بنتلی، نیکو کرانچار و روبی کین هم مطرح شده و باشگاه متعهد شده 22 میلیون پوند هم بپردازد. (کوت آف ساید)

سفیدپوشان لندنی که قصد داشتند لوئیس سوارز را از باشگاه آژاکس به تاتنهام بیاورند، در این معامله ناکام ماندند. (تاک اسپورت)

گفته شده باشگاه یونتوس ایتالیا در پی تدارک پیشنهادی سنگین برای خرید "گرت بیل" از تاتنهام انگلستان است. (کوت آف ساید)

دو باشگاه لیورپول و تاتنهام برای خرید "ریکی فن ولفسوینکل"از باشگاه اف سی اوتریج، وارد مذاکرده شده اند. این بازیکن جوان با مارکو فن باستن، ستاره سابق تیم ملی هلند مقایسه می شود. (اسپورت)

کارلو آنچلوتی، سرمربی چلسی به "دنیل استوریج" گفته حق رفتن به باشگاه لیورپول حتی به صورت قرضی را هم ندارد. (تاک اسپورت)

کیسوکه هوندا، بازیکن تیم ملی ژاپن مدعی شده روی هاجسون سرمربی باشگاه لیورپول قصد دارد او را به این باشگاه ببرد. (اسپورت)

باشگاه بارسلونا همچنان برای خرید سسک فابرگاس و سمیر نصری از باشگاه آرسنال تلاش می کند. تلاش کاتالانها برای خرید فابرگاس اسپانیایی به موضوعی بزرگ تبدیل شده. (کوت آف ساید)

استون ویلا برای خرید "الکس اسمیت" دروازه بان تیم ملی زیر 21 سال انگلستان 1.5 میلیون پوند پیشنهاد کرده. (دیلی میرور)

روبرتو مارتینز، سرمربی ویگان اتلتیک تقاضای مدیر برنامه های "مارو بوسلی" مبنی بر انتقال این بازیکن آرژانتینی به باشگاههای اسپانیا یا ایتالیا را رد کرد. (دیلی میرور)

کارلو انچلوتی خود را بسیار "خوش شانس" دانسته. این مربی ایتالیایی از اینکه باشگاه صبرش لبریز نشده و او را بعد از این بازیهای ضعیف اخراج نکرده به نظر متعجب شده. (دیلی میرور)

دنیل آگر، بازیکن باشگاه لیورپول به روی هاجسون سرمربی این باشگاه گفته از ورزشگاه آنفیلد نمی رود حتی اگر در حد تیم اول لیورپول هم نباشد و بخواهد روی نیمکت بنشیند. (دیلی میل)

یکی از بازیکنان باشگاه استون ویلا گفته، جرارد هولیه، سرمربی این تیم تنها دو بازی دیگر فرصت دارد تا آینده خودش را در این باشگاه حفظ کند. (سان)

مطالب مرتبط