شایعات فوتبال جزیره؛ شنبه ۸ ژانویه

بازیهای لیورپول
Image caption طرفداران لیورپول امیدوارند با آمدن دالگلیش که از اسطوره های باشگاه است بار دیگر به روزهای اوج بازگردند

سرانجام روی هاجسون، سرمربی لیورپول اخراج شد و به جای او کنی دالگلیش از سوی باشگاه جایگزین شد. بعد از بازی هفته پیش این تیم مقابل بولتون بیشتر تماشاگران خواهان اخراج او شدند و حالا به جای او دالگلیش، بازیکن سابق لیورپول تا پایان فصل در آنفیلد خواهد بود. (بی بی سی اسپورت)

پیش از این جان بارنس ستاره سابق لیورپول عنوان کرده بود که باشگاه نباید هاجسون را اخراج کند، چون در این شرایط گزینه بهتری وجود ندارد. (دیلی استار)

باشگاه چلسی قصد دارد نوون سوبوتیچ را از باشگاه بورسیا دورتموند آلمان با قراردادی ۱۷.۵ میلیون پوند به خدمت بگیرد. (فوتی لیتست)

باشگاه تاتنهام بعد از شنیدن خبر فروش لوئیس سوارز وارد عمل شده است. باشگاه آژاکس هلند برای فروش سوارز، بازیکن اروگوئه ای تیمش حدود ۱۷ میلیون پوند درخواست کرده است. (گل)

گفته می شود لوئیس سوارز، بازیکن اسپانیایی لیورپول به مدیر برنامه های خود اعلام کرده هر چه سریعتر باشگاهی دیگر برای او دست و پا کند تا او از آنفیلد برود. (فوتی لیتست)

رئال مادرید در تدارک پیشنهادی ۴۰ میلیون پوندی برای خرید دو بازیکن از منچستر یونایتد است. سپیدهای رئال قصد دارند نمانیا ویدیچ و خاویر هرناندس را به مادرید بیاورند. (کوت آف ساید)

باشگاه تاتنهام برای خرید سه بازیکن مبلغ ۴۰ میلیون پوند در نظر گرفته است. این باشگاه قصد دارد دنیل آگر را از لیورپول، اسکات پارکر را از وستهم و امانوئل آدبایور را از منچستر سیتی به لندن بیاورد. (کوت آف ساید)

همچنین در این شرایط گفته می شود دیوید بکام بازیکن سابق تیم ملی انگلستان به احتمال زیاد از فردا در تمرینات تاتنهام خواهد بود. (دیلی میل)

باشگاه وستهم قصد دارد مانع انتقال وین بریچ از باشگاه منچستر سیتی به استون ویلا شود. وستهم تصمیم گرفته است دستمزدی مشابه ۹۰ هزار پوند در هفته به بریچ پرداخت کند. (دیلی تلگراف)

دیوید مویز، سرمربی ساندرلند قصد دارد دو آفریقایی را به این باشگاه بیاورد. سولی مونتاری و استیون سسگنون در لیست خرید این باشگاه قرار دارند. (دیلی میل)

اما در همین حال به نظر پیشنهاد ساندرلند به سولی مونتاری به جایی نخواهد رسید، به این دلیل که همسر مونتاری از او خواسته که با باشگاهی لندنی قرارداد ببندد چون او زندگی در لندن را ترجیح می دهد. (اینساید فوتبال)

رایان بابل؛ مهاجم تیم لیورپول با باشگاه هافنهایم آلمان وارد مذاکره شده. (دیلی میل)

اما در همین شرایط آنفیلد قصد دارد آلوارو نگردو را از باشگاه سویا اسپانیا به این باشگاه بیاورد. (تاک اسپورت)

باشگاه فولام انگلستان با قراردادی ۷ میلیون پوندی برای خرید روبی کین با باشگاه تاتنهام وارد مذاکره شده است. پیشتر بیرمنگام هم قصد خرید این بازیکن را داشت. (تاک اسپورت)

روبرت پیرس، بازیکن استون ویلا خبر از مسائل و مشکلاتی بین بازیکنان و ژرار هولیه سرمربی این تیم داده است. (دیلی تلگراف)

آورام گرانت، سرمربی باشگاه وستهم آخرین حمایتها را از کادر مدیریتی این باشگاه با بررسی خریدهای فصل پیش رو دریافت کرد. به نظر باشگاه قصد دارد با خریدهای این ماه تیم را از منطقه خطر بالا بکشد. (دیلی میرور)

کارلو آنجلوتی، سرمربی چلسی هم که با نتایج بد در این مدت به شدت زیر تیغ انتقادات قرار دارد، همچنان بر ماندن و تلاش برای بیرون کشیدن چلسی لندنی از شرایط بحرانی اصرار دارد. (دیلی استار)

در آستانه بازی دو تیم منچستر سیتی و لستر سیتی در چهارچوب بازیهای جام حدفی انگلستان موسوم به اف ای کاپ، روبرتو مانچینی سرمربی منچستر سیتی گفته اریکسون سرمربی لستر معلم و برادر او است. (دیلی میرور)