شایعات فوتبال جزیره؛ یکشنبه ۹ ژانویه

Image caption لس آنجلس گلکسی با به نتیجه نرسیدن مسائل مربوط به بیمه، به کاپیتان سابق تیم ملی انگلستان اجازه بازی در لیگ برتر نداد

دیوید بکام، سرانجام به باشگاه تاتنهام انگلستان پیوست. بکام تنها برای تمرینات به این باشگاه آمده. باشگاه لس آنجلس گلکسی با به نتیجه نرسیدن مسائل مربوط به بیمه، به کاپیتان سابق تیم ملی انگلستان اجازه بازی در لیگ برتر نداده. (تاک اسپورت)

در همین حال باشگاه تاتهام خبر از بستن قرادادی بلند مدت با دیوید بکام داده. تاتنهام قصد دارد پایان سال جاری میلادی زمانی که بکام قراردادش با گالکسی تمام می شود، وارد مذاکره شود. (میل آن ساندی)

باشگه رئال مادرید قصد دارد "استیون جرارد" کاپیتاتن لیورپول را به خدمت بگیرد. (ساندی میرور)

فرناندو تورس و په په رینا، اما گفته اند که با وجود مشکلات در باشگاه لیورپول قصد ترک این باشگاه را ندارند. (نویز آف د-ورر)

دنی مورفی، بازیکن سابق لیورپول به کادر مدیریتی این تیم گفته با اخراج روی هاجسون و جایگزین کردن کنی دالگلیش این باشگاه باید با احتیاط و درست تصمیم های آینده را بگیرد. (تاک اسپورت)

از کنی دالگلیش که قرار است تا انتهای فصل لیورپول را هدایت کند، خواسته شده به بستن قراردادی بلند مدت با لیورپول فکر کند. (ساندی اکسپرس)

دالگلیش سرمربی جدید لیورپول و دیمین کومولی، مسئول خرید بازیکنان در این باشگاه، لیست بازیکنان مورد نظرشان را برای فصل نقل و انتقالات پیش رو آماده کردند. فابیو کونترائو از بنفیکای پرتغال؛ ری شوکراس از استوک سیتی و ریکی ون ولفسوینکل از اتریج در این لیست هستند. (کوت آف ساید)

باشگاه چلسی برای خرید مایکل ریکارد از باشگاه منچستر سیتی حاضر شده ۲۰ میلیون پوند بپردازد. ریکارد اعلام کرده برای این انتقال روبرتو مانچینی باید نظر مساعدش را اعلام کند. (ساندی میرور)

ستاره های باشگاه منچستر سیتی از سوی باشگاهی در ایتالیا هدف قرار گرفتند. اینتر میلان ایتالیا، برای خرید کارلوس توز آرژانتینی و ماریو بالوتلی ایتالیایی پیشنهادهایی کرده. (نیوز آف د-ورد)

شی گیون، دروازه بان دوم تیم منچستر سیتی می تواند این باشگاه را ترک کند. اجازه این دروازه بان مدتی است از باشگاه ایستلند صادر شده. (نیوز آف د-ورد)

شینجی کاگاوا، ستاره تیم ملی ژاپن و بورسیا دورتموند از سوی باشگاه منچستر یونایتد با پیشنهادی ۱۵ میلیون پوندی روبرو شده. (ساندی اکسپرس)

سرآلکس فرگوسن، سرمربی منچستر یونایتد هنوز به دنبال خرید جوردن هندرسون از باشگاه ساندرلند است. (ساندی پیپول)

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال شایعات مبنی بر هرگونه مذاکره با باشگاه بارسلونا برای فروش سسک فابرگاس به بارسا را رد کرد. (میل آن ساندی)

اما در همین حال بارسلونا همچنان مسر است که برای خرید این بازیکن ۳۴ میلیون پوند پیشنها داده است. (ساندی تایمز)

سسک فابرگاس، اما به نظر تا زمانی که در باشگاه آرسنال عنوانی را با این تیم کسب نکند قصد رفتن از این باشگاه را ندارد. (نیوز آف د-ورد)

مانوئل آلموینیا، دروازه بان نیمکت نشین باشگاه آرسنال به نظر مورد نظر باشگاه گالاتاسارای ترکیه قرار گرفته. (نیوز آف د-ورد)

بعد از نوزده سال بازی در ورشگاه اولدترافورد، گری نویل سرانجام اعلام کرده که در پایان این فصل از فوتبال خداحافظی خواهد کرد. (گل)

از باشگاه همسایه یعنی منچستر سیتی هم به گوش می رسد که پاتریک ویرا، بازیکن فرانسوی این تیم هم قصد دارد به همراه گری نویل در پایان فصل خود را بازنشسته کند. (ساندی میرور)

رومن آبرامویچ، مالک باشگاه چلسی قصد دارد در تمرینات این تیم حاضر شود و در مورد عملکرد ضعیف آبیهای لندنی از نزدیک پرس و جو کند. چلسی در یازده بازی اخیر خود تنها دو برد داشته. (میل آن ساندی)

آورام گرانت، سرمربی وستهم از مالک باشگاه خواسته پول بیشتری برای خرید بازیکن جدید خرج کند تا این باشگاه از منطقه سقوط هر چه سریعتر خارج شود. (میل آن ساندی)

در همین حال به گوش می رسد که باشگاه وستهم قصد دارد گرانت اسرائیلی را با سم آلاردایس، سرمربی سابق بلکبرن جایگزین کند. (میل آن ساندی)

اما در این میان شایعه ای جالب هم وجود دارد. گفته می شود رومن آبرامویچ، مالک باشگاه چلسی از آوارم گرانت خواسته دوباره به چلسی برگردد و هدایت این تیم را در مدت باقی مانده فصل به عهده بگیرد. (ساندی پیپول)