شایعات فوتبال جزیره؛ دوشنبه 10 ژانویه

سم آلاردایس
Image caption به نوشته سان آلاردایس ممکن است به وستهم ملحق شود

باشگاه وستهم به احتمال زیاد هدایت این تیم را به سم آلاردایس خواهد داد. آلاردایس از باشگاه بلکبرن کنار گذاشته شد و حالا باشگاه وستهم قصد دارد او را به مدت 6 ماه جایگزین آورام گرانت کند. (سان)

کنی دالگلیش سرمربی جدید باشگاه لیورپول، قصد دارد رایان شوکراس را از باشگاه بلکبرن و ریکی ون-ولفسوینکر از اوتریچ را به عنوان اولین خریدهایش به آنفیلد بیاورد. (مترو)

آرسن ونگر سرمربی آرسنال به دنبال خرید گری کی-هیل از باشگاه بولتون است. او همچنین درپی به خدمت گرفتن پیتر مرتسکر از باشگاه وردربرمن آلمان است. (دیلی میرور)

کارلو انچلوتی، سرمربی چلسی معتقد است با آمدن "الکساندرو پاتو" از باشگاه اینتر میلان آبیهای لندنی متحول می شوند و دوباره متحد خواهند شد. آنچلوتی زمانی که پاتو 21 سال داشت در اینتر میلان مربی او بود. (آی ام اس کوتینگ)

باشگاه فیورنتینا قصد دارد جان المندر را از باشگاه بولتون به خدمت بگیرد. قرارداد این بازیکن 29 ساله با بولتون در تابستان امسال تمام خواهد شد. (اینساید فوتبال)

در همین حال باشگاه بولتون امیدوار است تا فردا دیوید ودر را با قراردادی 2 میلیون پوندی بخرد. باشگاههای ولورهمپتون، اورتون و استون ویلا هم به دنبال خرید این بازیکن 23 ساله هستند. (دیلی میرور)