شایعات فوتبال جزیره؛ پنج شنبه ۱۳ ژانویه

کنی دالگلیش
Image caption دالگلیش پس از هاجسون آمده است تا لیورپول بحران زده را نجات دهد

کنی دالگلیش، سرمربی لیورپول قصد دارد چارلی آدام، کاپیتان تیم بلکپول را که در بازی دیروز این دو تیم فوق العاده بازی کرد را به خدمت بگیرد. (دیلی میرور)

در همین حال بلکپول هم قصد دارد از آرسنال آرون رومزی را به خدمت بگیرد. (تاک اسپورت)

گرت بیل، بازیکن ولزی تیم تاتنهام انگلستان اعلام کرده، دوست دارد در تیم ملی امید بریتانیا در المپیک ۲۰۱۲ لندن بازی کند. او از زمانی این تصمیم را گرفته که تیم ولز گفته قصد شرکت در این مسابقات را ندارد. (ایندیپندینت)

روبرتو مانچینی، سرمربی منچستر سیتی اعلام کرده در تابستان اولین بازیکنی را که قصد دارد به ایستلند بیارود، گرت بیل از تیم تاتنهام است. (مترو)

باشگاه رئال مادرید قصد دارد به آشفتگی امانوئل آدبایور در منچستر سیتی پایان دهد و این بازیکن را به صورت قرضی اما با امکان خرید بلند مدت به اسپانیا ببرد. (دیلی میرور)

مانوئل آلمونیا، دروازه بان نیمکت نشین آرسنال و آندری آرشاوین، بازیکن روس این تیم قصد دارد لندن را به مقصد باگشاهی نامعلوم ترک کنند. (مترو)

سرآلکس فرگوسن، سرمربی باشگاه منچستر یونایتد همچنان به دنبال قطعی کردن خرید یوان گورکوف بازیکن تیم ملی فرانسه و باشگاه لیون این کشور است. (دیلی میرور)

رودازو پترویچ، بازیکن اف کی پارتیزان، توجه مربیان دو باشگاه تاتنهام و منچستر یونایتد را به خود جلب کرده است. (مترو)

تلاش دو باشگاه چلسی و لیورپول برای خرید فیلیپ مکسز، بازیکن فرانسوی تیم میلان با پیشنهاد باشگاه آث میلان ایتالیا نقش بر آب شده و به نظر می رسد این بازیکن ۲۸ ساله قصد دارد صدر نشین ایتالیا را انتخاب کند. (تاک اسپورت)

باشگاه استوک سیتی برای خرید کرتیس دیویس، بازیکن استوین ویلا ۲ میلیون پوند پیشنهاد کرده است. (دیلی میل)

روخه سانتاکروز، بازیکن نیمکت نشین منچستر سیتی سرانجام ایستلند را ترک خواهد کرد و دوباره به باشگاه بلکبرن روورز خواهد پیوست. (دیلی میل)

کارلو آنچلوتی، سرمربی چلسی قصد دارد ستاره تیمش دیدیه دروگبا را برای بازی شنبه مقابل بلکبرن روی نیمکت بنشاند. (دیلی میل)

گفته می شود، باشگاه لیورپول با کلودیو رنیری سرمربی رُم ایتالیا وارد مذاکره شده و قصد دارد این مربی ۵۹ ساله را در تابستان به آنفیلد بیاورد. (کوت آف ساید)

مارتین اونیل، جایگزین شدن به جای آورام گرانت سرمربی وستهم را تکذیب کرده است. این باشگاه به جز اونیل، از سم آلاردایس و کریس هیوتون هم به عنوان جایگزین نامبرده بود. (دیلی اگسپرس)

استیو بروس، سرمربی ساندرلند قول داده در صورتی که تیمش بتواند در داربی این هفته نیوکاسل را شکست دهد، دی جی و رقص نور را برای تکمیل کردن شادی گربه های سیاه (ساندرلند) و تماشاگران در ورزشگاه برپا خواهد کرد. (دیلی میرور)