شایعات فوتبال جزیره؛ جمعه ۱۴ ژانویه

رافائل فن درفارت
Image caption رافائل فن درفارت معتقد است تاتنهام منچستر یونایتد را شکست می دهد

رافائل فن درفارت، بازیکن هلندی تیم تاتنهام معتقد است تیمش می تواند آخر این هفته منچستر یونایتد را شکست دهد و برای قهرمانی در این فصل امیدوار بماند. (میرور)

این بازیکن تیم ملی هلند همچنین معتقد است تاتنهام در این فصل نیاز به خرید ندارد و باید همین تیم را حفظ کند. فن درفارت معتقد است تاتنهام می تواند در این فصل قهرمان لیگ برتر شود. (گل)

لس فردیناند، دستیار هری ردنپ، سرمربی تاتنهام معتقد است حضور دیوید بکام، در این تیم به روحیه این تیم ضرر می زند. فردیناند گفته است با پیوستن بکام از گالکسی به تاتنهام به صورت قرضی، بسیاری از بازیکنان باشگاه از خود می پرسند، ائ چه چیزی را به تیم اضافه خواهد کرد. (دیلی استار)

جان رونی، برادر وین رونی، بازیکن تیم ملی فوتبال انگلستان، به تیم نیویورک ردبول آمریکا پیوست. این بازیکن ۲۰ ساله در کنار تیری آنری بازیکن سابق آرسنال بازی خواهد کرد. (دیلی تلگراف)

کریم بنزما، بازیکن فرانسوی رئال مادرید، به احتمال زیاد به صورت قرضی به استون ویلا در انگلستان خواهد پیوست. (میرور)

ویکتور اوبینا، بازیکن اینتر میلان ایتالیا توجه کادر فنی لیورپول را به خود جلب کرده است. این بازیکن در حال حاضر به صورت قرضی در اختیار وستهم انگلستان است و در تابستان به لیورپول خواهد پیوست. اینتر برای فروش این بازیکن نیجریه ای ۸ میلیون پوند درخواست کرده است. (تاک اسپورت)

در همین حال، لوئیس سوارز، بازیکن اروگوئه ای آژاکس هم به احتمال زیاد به لیورپول خواهد پیوست. این انتقال برای قرمزهای لیورپول ۱۸ میلیون پوند هزینه خواهد داشت. (سان)

دنیل آگر، بازیکن لیورپول هم اولین کسی است که در لیست فروش کنی دالگلیس قرار گرفته است. دو باشگاه مالاگا اسپانیا و فیورنتینا ایتالیا هم برای خرید این بازیکن ۳ میلیون پوندی اظهار علاقه کرده اند. (سان)

منچستر یونایتد و تاتنهام "رادوسلاو پترویچ" بازیکن تیم ملی صربستان را دنبال می کنند. این دو باشگاه برای خرید بازیکن پارتیزان بلگراد وارد مذاکره شده اند. (آی ام اس کوتینگ)

باشگاه استون ویلا، به بستن قراردادی ۶.۵ میلیون پوندی با باشگاه لیون فرانسه برای خرید "جان ماکون" نزدیک شده است. (تایمز لندن)

مارک هیوز، سرمربی فولام قصد دارد روبی کین، بازیکن تاتنهام را به خدمت بگیرد. بازیکن تیم ملی ایرلند شمالی از سوی باشگاههای استون ویلا و وستهم هم پیشنهاداتی دارد. (مترو)

سرمربی فولام همچنین گفت: به خدمت گرفتن امانوئل آدبایور، از منچستر سیتی کار سختی است اما می توان امید داشت شوان رایت فیلیپس را از منچستر سیتی خرید. (میرور)

باشگاه چلسی به قرارداد ۲۱ میلیون پوندی برای خرید دیوید لوئیز، بازیکن بنفیکای پرتغال نزدیک شده است. آبی های لندنی قصد دارند "گئورگی ون در ویل" را از آژاکس آمستردام با ۱۸ میلیون پوند به لندن بیاروند. (میرور)

چلسی همچنین به خرید ایتسون پینار، بازیکن استون ویلا هم امید بسته است. کارلو آنچلوتی سرمربی چلسی هم ۳ میلیون پوند برای خرید این بازیکن آفریقای جنوبی پیشنهاد کرده است. (سان)

شایعاتی درباره پیوستن مارک ون بومل، بازیکن تیم بایرن مونیخ به یکی از دو باشگاه استون ویلا یا تاتنهام به گوش می رسد. بازیکن ۳۳ ساله تیم ملی هلند در پایان این فصل قراردادش تمام می شود و می تواند به عنوان بازیکن آزاد به هر تیمی می خواهد بپیوندد. (مترو)