شایعات فوتبال جزیره؛ شنبه ۱۵ ژانویه

فابرگاس
Image caption فابرگاس با پیراهن آرسنال

بارسلونا همچنان در پر خرید فابرگاس، بازیکن اسپانیایی آرسنال انگلستان است. ساندرو روسل، رئیس باشگاه بارسلونا با وجود رد پیشنهاداتش از سوی باشگاه آرسنال همچنان به خرید فابرگاس امیدوار است. (پرس اسوسیشن)

باشگاه اینتر میلان ایتالیا، ۱۷ میلیون پوند برای خرید گرت بری؛ بازیکن ۲۹ ساله منچستر سیتی پیشنهاد کرده است. (تالک اسپورت)

فابیو کوئنترائو، مدافع چپ بنفیکای پرتغال از سوی سر آلکس فرگوسن، پیشنهادی دریافت کرده است. این بازیکن قرار است جایگزین پاتریک اورا، شود که در پایان این فصل از منچستر خواهد رفت. (دیلی میل)

باشگاه منچستر سیتی، اجازه رفتن شای گیون را صادر کرده اما به این شرط که بتواند برای او جایگزین مناسبی پیدا کند. (گاردین)

باشگاه رئال مادرید قصد دارد امانوئل آدبایور را از منچستر سیتی به خدمت بگیرد. این باشگاه اسپانیایی برای به خدمت گرفتن قرضی آدبایور ۱۶۰ هزار پوند در هفته، حقوق این بازیکن را تقبل کرده است. (دیلی میل)

گفته می شود استیون پینار، بازیکن اورتون پیشنهاد چلسی را برای بازی در این باشگاه را رد خواهد کرد و به تاتنهام خواهد رفت. (دیلی میل)

باشگاههای منچستر یونایتد، اینتر میلان و چلسی برای خرید الکس سانچز، بازیکن اودینزه وارد رقابت شده اند. (دیلی میل)

ژوزه مورینیو، سرمربی رئال مادرید رفتن کریم بنزما را از این باشگاه رد کرده. او شایعات رفتن بنزما به انگلستان را رد کرده و گفته که او تا پایان فصل در برنابئو است. (ایندیپندنت)

باشگاه وستهم در پی جایگزین کردن مارتین اونیل، سرمربی سابق تیم استون ویلا به جای آورام گرانت است. (دیلی میل)

کارلو آنجلوتی، سرمربی چلسی از اینکه تیمش نتواند برای مسابقات جام قهرمانان باشگاههای اروپا برگزیده شود، اظهار نگرانی کرده است. (تایمز)

هری ردنپ، سرمربی تاتنهام یک روز پیش از بازی مقابل منچستر یونایتد اعلام کرده است که اگر شیاطین سرخ بتوانند بازی مقابل این تیم را ببرند، قطعا قهرمان این فصل خواهند شد. (سان)

اندی کارول، بازیکن مصدوم نیوکاسل که داربی این تیم مقابل ساندرلند را از دست خواهد داد، به احتمال زیاد در این ماه هم نمی تواند به میدان برود. (دیلی استار)

رایان گیگز، بازیکن منچستر یونایتد که فردا با بازی مقابل تاتنهام تعداد بازیهای خود در تیمش را به ۶۰۰ می رساند، گفته است که دلیل اصلی ماندگاری اش در ورزش تمرینان یوگا است که هر روز انجام می دهد. (ایندیپندنت)