شایعات فوتبال جزیره؛ سه شنبه ۱۸ ژانویه

Image caption جو کول فصل پیش به لیورپول پیوست

با نزدیک شدن به پایان ماه ژانویه بازار شایعات در نقل و انتقالات داعتر می شود.

جو کول، در لیورپول خواهد ماند. گفته شده بود این بازیکن به صورت قرضی قرار است لیورپول را به مقصد وستهم ترک کند اما اینطور نخواهد شد. (گل دات کام)

رایان بابل، به احتمال زیاد به باشگاه آژاکس آمستردام می پیوندد. باشگاه لیورپول برای خرید لوئیس سوارز، از آژاکس حاضر شده بابل را دوباره به آژاکس بدهد و در عوض گلزن اروگوئه ای را به لیورپول بیاورد. (دی تلگراف – هلند)

باشگاه لستر سیتی به دنبال یک آرزوی بزرگ است. سوان یوران اریکسون، سرمربی این تیم گفته قصد دارد تیری آنری را شیکاگو ردبولز به این تیم بیاورد. ستاره ۳۳ ساله سابق آرسنال پیشتر گفته بود دوست دارد در باشگاههای آمریکا به فوتبال حرفه ای اش پایان دهد. (لستر مرکوری)

به نظر می رسد، باشگاه ساندرلند قصد دارد رومن پاویلیچنکو از باشگاه تاتنهام را جایگزین دارن بیت، کند (گل دات کام)

گفته می شود بیت، بازیکن سابق تاتنهام با قراردادی ۱۸ میلیون پوندی به استون ویلا برود. (برمینگام میل)

در همین حال کارلو آنچلوتی هم در تلاش است تا این بازیکن را به چلسی بیارود. (کوت آف ساید)

باشگاه چلسی همچنان به دنبال داوید لوئیز، مدافع بنفیکا هم هست. این شایعات از زمانی شدت گرفته که این تیم پرتغالی برای این بازیکن جایگزین پیدا کرده و ۲۲ میلیون پوند قیمت تعیین کرده. (دیلی میرور)

باشگاه رئال مادرید، بعد از اینکه بر سر آوردن "رود فان-نیسترروی" از هامبورگ آلمان ناکام ماند، حالا به خرید "کارلوس توز" علاقه نشان داده است. (تاک اسپورت)

گفته می شود والون بهرامی بازیکن وستهم انگلستان در این هفته با قراردادی ۴.۵ میلیون پوندی به باشگاه فیورنتینا ایتالیا خواهد رفت. (تاک اسپورت)

پپ گواردیولا،سرمربی بارسلونا برای خرید رافائل برزیلی گوشه راست تیم منچستر یونایتد چراغ سبز نشان دان است. (کوت آف ساید)

در همین حال هم گفته می شود شیاطین سرخ هم برای خرید سرجیو بوسکت از باشگاه بارسلونا وارد مذاکره خواهند شد. (کوت آف ساید)

رافائل فان درفارت، بازیکن هلندی باشگاه تاتنهام، هم بازی خود در تیم ملی هلند "مارک فان بومل" را ترغیب کرده که به باشگاه تاتنهام بیاید. باشگاه تاتنهام برای خرید این بازیکن ۳۳ ساله از بایرن مونیخ آلمان باید از دو باشگاه منچستر سیتی و آث میلان پیشی بگیرد. (دیلی میرور)

کنی دالگلیش، سرمربی لیورپول نام دو بازیکن را در فهرست خرید قرار داده است. اشلی یانگ و استیوارت دوانینگ از استون ویلا به احتمال زیاد به آنفیلد خواهد رفت. (مترو)

مارتین اونیل، بعد از اینکه شایعات پیوستنش به باشگاه وستهم و جایگزین شدنش به جای آورام گرانت بالا گرفت، با عصبانیت همه این صحبتها را رد کرده و گفته است که جایگزین کسی نخواهد شد. (دیلی میرور)

پاتریک اورا، بازیکن فرانسوی منچستر یونایتد گفته "کل مردم بریتانیا عیله منچستر یونایتد هستند و دوست دارند این تیم سرانجام شکست بخورد". (سان)