شایعات فوتبال جزیره؛ چهارشنبه ۱۹ ژانویه

خانواده آوام گرانت، سرمربی اسرائیلی وستهم از او خواسته اند که از سمتش استعفا کند و در کنار خانواده اش باشد. در همین حال خبرهای جایگزین شدن مارتین اونیل سرمربی سابق استون ویلا به جای او همچنان به گوش می رسد. (سان)

دنیلسون بازیکن آرسنال در مورد سسک فابرگاس اظهار نظر کرده. این بازیکن ۲۲ ساله گفته فابرگاس بازیکن خوبی است اما لیدر و رهبر تیم نیست چون بازیکن اصلی و لیدر در یک تیم حضورش بسیار موثر است اما در مورد فابرگاس چنین نیست. (آرس بلاگ)

باشگاه منچستر یونایتد یک سال دیگر قرارداد رایان گیگز را تمدید کرد. این بازیکن اهل ولز برای شیاطین سرخ تا به حال ۶۰۰ بازی کرده است. (دیلی تلگراف)

باشگاه چلسی با برانیسلاو ایوانویچ چهار سال دیگر قرارداد بست. گفته می شد این بازیکن صرب قصد رفتن از استمفورد بریج را دارد .(دیلی اکسپرس)

دو باشگاه نیوکاسل و فولام برای خرید شون رایت-فیلیپس از تیم منچستر سیتی وارد مذاکرده شده اند. (اسکای اسپورت)

به گفته پدر نیکلاس بنتنر، رفتن این بازیکن از آرسنال به وستهم شایعه است و بنتنر به چنین انتقالی اصلا راضی نیست. (تاک اسپورت)

صاجب باشگاه لیورپول " جان هنری" با مدیر برنامه های لوئیز سوارز بازیکن اروگوئه ای باشگاه آژاکس، دیشب در لندن دیدار کرده و با او در مورد انتقال این بازیکن صحبت کرده است. (دیلی میل)

کوین فیلیپس، بازیکن باشگاه برمینگام گفته آلکس مک-لیش سرمربی این تیم اجازه رفتن او از این باشگاه را صادر کرده و تنها منتظر یک پیشنهاد خوب است. (تاک اسپورت)

باشگاه چلسی برای خرید دیوید لوئیز از باشگاه بنفیکای پرتغال نزدیک شده است. آبیهای لندن برای این بازیکن برزیلی ۲۱ میلیون پوند پیشنهاد کرده اند. (دیلی تلگراف)

کارلو آنچلوتی اما از خرید گری کی-هیل بازیکن بولتون منصرف شده است. گفته می شود از زمانی که باشگاه تروترس را با قراردادی ۲۵ میلیون پوند خریده است از آوردن کی-هیل منصرف شده است. (تایمز)

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال کریستوفر سامبا بازیکن بلکبرن را به عنوان اولین نفر در لیست خرید خود قرار داده است. (دیلی میرور)

باشگاه لیورپول که سرسختانه به دنبال لوئیس سوارز از باشگاه آژاکس آمستردام است، به عنوان جایگزین به دنبال راملو لوکاکو از تیم اندرلشت رفته است. (تاک اسپورت)

باشگاه وستهم تعهد خود را نسبت به آورام گرانت سرمربی تیمش ثابت کرده است. گفته می شود این باشگاه والون بهرامی را با قراردادی ۸ میلیون پوندی به فیورنتینا ایتالیا فرخته تا رابی کین را از باشگاه تاتنهام بخرد. (دیلی میل)

ژوزه مورینیو، سرمربی رئال مادرید قصد خرید "روبین ون پرسی" از باشگاه آرسنال را دارد. آقای خاص دلیل این کار را تقویت خط میانی و حمله خود اعلام کرده. (کوت آف ساید)

باشگاه ساندرلند قصد دارد مقداری از پولی که از فروش دارن بنت به دست آورده را برای خرید استفان سسگنون از باشگاه پاریس انژرمن هزینه کند. (اینساید فوتبال)

آسمیر بگویج، دروازه بان استوک سیتی اولین گزینه برای کارلو آنچلوتی سرمربی چلسی است تا او را به عنوان دروازه بان دوم بعد از پیتر چک روی نیمکت داشته باشد. (دیلی اکسپرس)

دو باشگاه نیوکاسل و تاتنهام برای خرید مارو کامورانسی، بازیکن ۳۴ ساله ایتالیایی اشتوتگارت وارد مذاکره شده اند. (تاک اسپورت)