شایعات فوتبال جزیره؛ پنجشنبه ۲۰ ژانویه

Image caption دو باشگاه آرسنال و منچستر یونایتد به دنبال خرید سرخیو راموس از تیم رئال مادرید هستند

دو باشگاه آرسنال و منچستر یونایتد به دنبال خرید سرخیو راموس از تیم رئال مادرید هستند. بازیکن تیم ملی اسپانیا از سوی رئال ۲۵ میلیون پوند قیمت گذاری شده است. (کوت آف ساید)

لیتون بیس، گوش چپ باشگاه اورتون از سوی باشگاه منچستر یونایتد جایگزینی مناسب برای پاترک اورا معرفی شده. در صورتی که اورا، فرانسوی به رئال مادرید برود منچستر یونایتد به دنبال جایگزین خواهد بود. (دیلی تلگراف)

شیاطین سرخ همچنین در پی به خدمت گرفتن شینجی کاگاوآ بازیکن ژاپنی تیم بوروسیا دورتموند هستند که ۲۰ میلیون پوند ارزش گذاری شده است. (تاک اسپورت)

استیو بروس، سرمربی ساندرلند قصد دارد با باشگاه منچستر یونایتد برای خرید مایکل اوون وارد مذاکره شود. ساندرلند اوون را جایگزین دارن بنت خواهد کرد که به تازگی از این باشگاه رفته. (کوت آف ساید)

بروس، همچنین به دنبال خرید رومن پاویلیچنکو، بازیکن تیم تاتنهام است. اما این مربی گفته حاضر نیست برای این بازیکن روس، ۱۳.۸ میلیون پوند هزینه کند. (دیلی اکسپرس)

ایوان راکیتیچ، بازیکن شالکه ۰۴ آلمان که تابستان امسال قراردادش با این تیم بوندسلیگایی تمام می شود، مورد توجه باشگاههای منچستر یونایتد، تاتنهام، بولتون و اورتون قرار گرفته. (اسپورت)

کارلو آنچلوتی، سرمربی چلسی برای خرید آلکس سانچز از تیم اودینزه ایتالیا با مبلغی ۲۵ میلیون پوندی مواجه شده و همچنان در تلاش است تا برای این بازیکن ۲۳ ساله اهل شیلی به توافق برسد. (سان)

در همین حال چلسی برای خرید جولن لسکات از تیم منچستر سیتی هم وارد مذاکره شده اند. این در صورتی است که باشگاه نتواند دیودی لوئیز را از باشگاه بنفیکا بخرد. (دیلی میل)

باشگاه لیورپول در یک بسته پیشنهادی قصد دارد رایان بابل را به اضافه ۱۸ میلیون پوند به باشگاه آژاکس بدهد و به جای آن لوئیس سوارز اروگوئه ای را از این باشگاه به خدمت بگیرد. (دیلی اکسپرس)

مدیر برنامه های کیسوکه هوندا گفته مقصد این بازیکن در آینده یک باشگاه لیگ برتری در انگلستان است. او گفته باشگاههای آرسنال، لیورپول و استون ویلا برای خرید این بازیکن ژاپنی علاقه نشان داده اند. (اسپورت)

استیون کین، سرمربی بلکبرن از سوی مدیران باشگاه با پیشنهاد قرارداد دائم روبرو شده است. پیشتر باشگاه با این مربی ۲ سال و نیم قرارداد بسته بود. (دیلی میرور)

ژوزه مورینیو، سرمربی رئال مادرید گفته به دلیل مشکلاتی که با خورخه والدانو مدیر باشگاه رئال پیش آمده، او می تواند تابستان امسال باشگاه را ترک کند. (دیلی میرور)

کریستیانو رونالدو، بازیکن پرتغالی باشگاه رئال مادرید، خطاب به ماریو بالوتلی بازیکن منچستر سیتی که خود را بهترین بازیکن جهان خوانده بود گفته "او باید کمتر صحبت کند و بیشتر بازی کند". (دیلی استار)