شایعات فوتبال جزیره – جمعه ۲۱ ژانویه

گری کی-هیل
Image caption باشگاه بولتون دیوید ودر، را جایگزین این فوتبالیست کرده است

گری کی-هیل، بازیکن بولتون به آرسنال خواهد پیوست. این انتقال زمانی قطعی شد که باشگاه بولتون دیوید ودر، را جایگزین این بازیکن کرده. (مترو)

آرسنال برای فروش نیکلاس بنتنر، ۱۵ میلیون پوند قیمت تعیین کرده است. پدر این بازیکن ۲۳ ساله دانمارکی گفته، پسرش دوست ندارد دیگر در لندن بازی کند. (سان)

باشگاه زنیت سنپیترزبورگ، خبر از خرید مجدد آندری آرشاوین داده. گفته می شود این باشگاه قصد دارد آرشاوین را آرسنال به خدمت بگیرد. (دیلی میرور)

باشگاه لیورپول همچنان به دنبال خرید لوئیس سوارز، بازیکن اروگوئه تیم آژاکس آمستردام است. قرمزهای لیورپول برای خرید این بازیکن ۸ میلیون پوند پیشنهاد داده اند اما باشگاه هلندی ۲۱ میلیون پوند درخواست کرده است. (ایندیپندنت)

باشگاه بورسیا دوتموند اعلام کرده، پیشنهاد باشگاه منچستر یونایتد برای خرید شینجی کاگاوآ بازیکن تیم ملی ژاپن را رد خواهد کرد. منچستر یونایتد برای این بازیکن ۲۱ ساله ۲۰ میلیون پوند پیشنهاد کرده است. (دیلی میرور)

باشگاه منچستر سیتی برای خرید گئورگی ون درویل، بازیکن هلندی تیم آژاکس وارد مذاکره شده است. آژکس برای فروش این بازیکن ۲۲ ساله ۱۷ میلیون پوند در خواست کرده. (دیلی میل)

رئیس باشگاه ساندرلند، نیال کوئین گفته رابی کین بازیکن ایرلندی باشگاه تاتنهام در حال حاضر گره ای از کار باشگاه ساندرلند باز نخواهد کرد. (تاک اسپورت)

جان کاروو، بازیکن استون ویلا که به تازگی به استوک سیتی رفته، گرانترین بازیکن باشگاه استوک خواهد شد. باشگاه استوک برای این انتقال ۵۲ هزار پوند به این بازیکن خواهد داد. (دیلی میرور)

ماریو بالوتلی، بازیکن باشگاه منچستر سیتی در آمریکا به دیدار یک پزشک رفته تا آخرین نظارت را در مورد زانوی خود بگیرد. گفته می شود این بازیکن به احتمال زیاد باید روی زانوی خود عمل جراحی انجام دهد. (دیلی تلگراف)

په په رینا، دروازه بان اسپانیایی باشگاه لیورپول همچنان گفته که در باشگاه لیورپول خواهد ماند. این درحالی است که ۵ سال دیگر از قرارداد این بازیکن با آنفیلد باقی مانده. (تایمز)

گفته می شود دیوید بکام، بازیکن لس آنجلس گلکسی که به صور قرضی در اختیار باشگاه تاتنهام قرار دارد، قصد دارد برای تاتنهام در یک بازی دوستانه به مصاف گیو پی آر، تیم صدر نشین چمپیونزشیپ برود. پیشتر باشگاه گلکسی بکام را فقط برای تمرین به تاتنهام داده بود. (گاردین)

استویو کوتریل، سرمربی باشگاه پورتسموث به بازیکنانش گفته از توئیت کردن پرهیز کنند به این دلیل که هر کلمه برای آنها ممکن است ۱۰۰۰ پوند هزینه داشته باشد. (دیلی استار)