شایعات فوتبال جزیره؛ دوشنبه ۲۴ ژانویه

Image caption فان در سار 40 ساله از سال 2005 برای منچستر یونایتد بازی می کند

ادوین فان درسار، دروازه بان منچستر یونایتد تقاضای سرآلکس فرگوسن مبنی بر اینکه بعد از بازنشستگی مربی دروازه بانهای تیم شورد را رد کرده است. او به فرگوسن گفته دوست دارد بعد از اینکه دستکشهایش را آویزان کرد، چند سالی را از دنیای فوتبال دور باشد. (دیلی میرور)

باشگاه چلسی گفته برای خرید داوید لوئیز از باشگاه بنفیکا به مبلغ ۲۶ میلیون پوند به توافق رسیده است و قرارداد این بازیکن ۲۳ ساله فردا امضا خواهد شد. (دیلی میل)

مسئولان باشگاه لیورپول به هلند سفر خواهند کرد تا رو در رو با مسئولان باشگاه آژاکس برای خرید لوئیس سوارز صحبت کنند. باشگاه آژاکس برای فروش این بازیکن اروگوئه ای ۲۰ میلیون پوند درخواست کرده است. (سان)

چارلی آدام، ستاره باشگاه بلکپول اعلام کرده دوست دارد به باشگاه لیورپول برود. اما این بازین برای این جابه جایی با مسئولان باشگاه بلکپول به مشکل برخورده است. این در حالی است که لیوپول برای خرید این بازیکن ۲۵ ساله ۵ میلیون پوند خواهد داد. (دیلی میل)

در همین حال، ایان هالووی، سرمربی باشگاه بلکپول معتقد است باشگاه لیورپول با مبلغی که برای این جابه جایی پیشنهاد کرده، به بازیکن ستاره این باشگاه توهین کرده است. (دیلی میرور)

باشگاه تاتنهام برای خرید لاسانا دیارا، بازیکن سابق آرسنال و چلسی باید ۲۵ میلیون پوند به باشگاه رئال مادرید بپردازد. (دیلی میل)

در همین حال باشگاه رئال مادرید هم از تاتنهام در خواست کرده تا رومن پاویلیچنکو را به صورت قرضی در اختیار این باشگاه اسپانیایی قرار دهد. (فوتی لیتست)

آرسن ونگر سرمربی باشگاه آرسنال گفته به بستن قرارداد با آلکس اوکسدل، بازیکن ۱۷ ساله تیم ساتهمپتون نزدیک شده است. قراردادی که ۱۰ میلیون پوند ارزش دارد. (دیلی میرور)

امانوئل آدبایور، بازیکن نیمکت نشین منچستر سیتی به موناکو سفر خواهد کرد تا با قراردادی ۹ میلیون پوندی به باشگاه قدیمش برگردد. (دیلی میرور)

ساندرلند در پی به خدمت گرفتن سولی مونتاری هستند. این باشگاه قصد دارد برای خرید مونتاری غنایی که در اینتر میلان بازی می کند با قراردادی به ارزش ۶ میلیون پوند وارد مذاکره شود. (سان)

هری ردنپ سرمربی باشگاه تاتنهام گفته با اتمام قرارداد جاناتان وودگیت، در پایان این فصل، او فقط می تواند به صورت موقت با این تیم باشد. به این صورت که فقط برای بازیهایی که انجام می دهد به او دستمزد خواهند داد. (دیلی میرور)

استیو کین، سرمربی باشگاه بلکبرن از مدیران این باشگاه خواسته تا قرارداد مایکل سالگادو، رایان نلسون و کریس سامبا را تمدید کنند. (تاک اسپورت)

اندی کارول، ستاره تیم نیوکاسل به دلیل پارگی عضله ران پا دو ماه دیگر از بازیها به دور خواهد بود. این بازیکن ۲۲ ساله ممکن است در بازی خانگی تیمش با ولوز در ۲ آوریل به میدان بیاید. (سان)