شایعات فوتبال جزیره؛ سه شنبه ۲۵ ژانویه

چلسی
Image caption آبی پوشان لندنی پس از مدتها در بازی بیرون از خانه به پیروزی رسیدند

به گفته کارلو آنچلوتی، سرمربی باشگاه چلسی بعد از برد مقابل بولتون، تیم آنها از این رو به آن رو شده است. چلسی حدود چهار ماه بود که در بازی خارج از خانه پیروز نشده بود. (اسکای اسپورت)

باشگاه هامبورگ آلمان به رود فان نیستروی بازیکن هلندی خود اجازه رفتن به باشگاه رئال مادرید را نداده است. در همین حال باشگاه رئال مادرید هم برای خرید امانوئل آدبایور، از باشگاه منچستر سیتی وارد مذاکرده شده است.

الکس می تواند باشگاه چلسی را به مقصد آث میلان ترک کند. آبیهای لندن در پی خرید دیوید لوئیز از باشگاه بنفیکای پرتغال هستند. (مترو)

از هلند و از باشگاه آژاکس شنیده می شود که باشگاه لیورپول برای خرید لوئیس سوارز از این باشگاه به مشکل برخورده است و این انتقال اتفاق نمی افتد. (تاک اسپورت)

والون بهرامی، ملی پوش سوئیس که در باشگاه وستهم بازی می کند، در ایتالیا دیده شده و به احتمال زیاد با باشگاه فیورنتینا قرارداد خواهد بست. (مترو)

آرسن ونگر سرمربی آرسنال تایید کرده که باشگاه برای خرید ادین هزارد، بازیکن لیل فرانسه وارد مذاکره خواهد شد. (مترو)

بر اساس گزارشی از اسپانیا، کارلوس ویلا در پایان این فصل از آرسنال به والنسیا خواهد پیوست. گفته می شود هفته گذشته مذاکرات نهایی در لندن انجام شده است. (تاک اسپورت)

بعد از اینکه باشگاه تاتنهام استیون پینار را به این باشگاه آورد، حالا به دنبال خرید فیل نویل از باشگاه اورتون است. (دیلی میرور)

مارکو برانکا، مدیر فنی باشگاه اینتر میلان ایتالیا اعلام کرده لوئیس فابیانو از باشگاه سویا به این باشگاه خواهد پیوست. (گل)

شوان رایت فیلیپس بازیکن منچستر سیتی به احتمال زیاد به باشگاه بولتون خواهد پیوست. این شایعات از زمانی بالا گرفته که او دیشب در ورزشگاه خانگل بولتون برای بازی این تیم مقابل چلسی در ورزشگاه دیده شده است. (دیلی میرور)

لدلی کینگ، به دلیل مصدومیت از بازی در ادامه فصل برای تاتنهام باز ماند و به احتمال زیاد جاناتان وودگیت، آماده است تا به جای او به زمین بیاید. (گازدین)

آرسن ونگر، سرمربی باشگاه آرسنال گفته سسک فابرگاس پتانسیل این را دارد که آینده ای نزدیک کاپیتان تیم ملی اسپانیا شود. (دیلی تلگراف)