شایعات فوتبال جزیره؛ چهارشنبه ۲۶ ژانویه

Image caption چارلی آدام سال 2009 به بلکبرن پیوست

باشگاه بلکپول برای فروش کاپیتانش چارلی آدام ۱۲ میلیون پوند قیمت تعیین کرده است. گفته می شود ایان هالووی سرمربی این باشگاه قصد دارد پول گرین را جایگزین او کند. (دیلی میرور)

باشگاه رئال مادرید آماده است تا برای خرید پاتریک اورا از باشگاه منچستر یونایتد پیشنهاد خود را اعلام کند. آینده او در اولدترافورد زیاد روشن نیست. (تایمز)

باشگاه استون ویلا از تاتنهام برای خرید چرمین جیناس تقاضای قیمت پیشنهاد کرده تا در صورت معقول بودن قیمت وارد مذاکرده شود. (سان)

باشگاه چلسی برای خرید دیوید لوئز از باشگاه بنفیکا پرتغال حاضر شده نمانیا ماتیچ را هم به این باشگاه به عنوان بخشی از معامله بدهد. (دیلی تلگراف)

لوئیس سوارز بازیکن اروگوئه ای باشگاه آژاکس آمستردام از باشگاهش خواسته تا جایی که ممکن است مبلغ ۳۰ میلیون پوندی قرارداد او را پایین بیاورند تا او بتواند به باشگاه لیورپول بپیوندد. (دیلی تلگراف)

باشگاه نیوکاسل از استون ویلا خواسته تا پیش از بسته شدن نقل و انتقالات این فصل تکلیف استفان ایرلند بازیکنی که قرار بود به صورت قرضی در نیوکاسل بازی کند را مشخص کند. (دیلی میرور)

سولی مونتاری، بازیکن اینتر میلان ایتالیا به احتمال زیاد به باشگاه ساندرلند انگلستان خواهد پیوست. (سان)

ساندرلند همچنین در پی خرید استیون سسگنون از باشگاه پاری سن ژرمن و ریچاردفولر از باشگاه استوک هستند. (تایمز)

باشگاه وستهم برای خرید روبی کین از باشگاه تاتنهام ۶ میلیون پوند پیشنهاد کرده اما در صورتی که این بازیکن بتواند وستهم را از شرایط سقوط از لیگ برتر نجات دهد. (دیلی تلگراف)

باشگاه ساتهمپتون فروش آلکس اوکس لید ستاره ی ۱۷ ساله تیمش را منتفی اعلام کرد. باشگاه آرسنال برای خرید این بازیکن ۱۰ میلیون پوند پیشنهاد کرده بود. (دسلی استار)

باشگاه بولتون برای خرید رودریگو مورنو از باگشاه بنفیکا ۵ میلیون پوند پیشنهاد کرده است. (تایمز)

داوید دی گئا، دروازه بان اتلتیکو مادرید گفته از بازی کردن در باشگاهش راضی است و قصد رفتن به باشگاه منچستر یونایتد را ندارد. (سان)

هری ردنپ سرمربی باشگاه تاتنهام گفته در این ماه پیتر کروچ را نمی فروشد. اما در تابستان او می تواند باشگاه را ترک کند. (تایمز)

کاکا، بازیکن برزیلی رئال مادرید که بعد از ۷ ماه مصدومیت دوباره پا به توپ شد، به تمرینات تیم ملی برزیل برای بازی دوستانه این تیم مقابل فرانسه پیوسته است. (ایندیپندنت)

فابیو کاپلو، سرمربی تیم ملی انگلستان به جو هارت، دروازه بان منچستر سیتی گفته اگر می خواهد دروازه بان اول تیم ملی بماند باید اشتباهاتش را کاهش دهد. (دیلی میرور)