شایعات فوتبال جزیره؛ جمعه ۲۸ ژانویه

لوئیس سوارز
Image caption لوئیس سوارز ۲۴ساله و اهل اروگوئه است

لوئیس سوارز بازیکن آژاکس آمستردام به لیورپول پیوست. باشگاه لیورپول بعد از مذاکرات زیاد، این بازیکن ۲۴ ساله اروگوئه ای را با قرارداد به ارزش ۲۳ میلیون پوند خرید. (بی بی سی)

در همین حال باشگاه لیورپول، پیشنهاد ۴۰ میلیون پوندی باشگاه چلسی برای خرید فرناندو تورس را رد کرد. (سان)

گفته می شد که باشگاه چلسی برای خرید تورس، بازیکن اسپانیایی لیورپول قصد داشته تا حدود ۶۰ میلیون پوند هزینه کند. (دیلی میرور)

باشگاه وستهم پیشنهاد باشگاه تاتنهام برای فروش رابی کین را رد کرد. تاتنهام برای فروش رابی کین ۲ میلیون پوند به اضافه اسکات پارکر بازیکن وستهم درخواست کرده بود. (دیلی تلگراف)

باشگاه تاتنهام قصد دارد تا پیش از بسته شدن فصل نقل و انتقالات در دوشنبه آینده، فیل نویل را از اورتون بخرد. (دیلی میرور)

هری ردنپ، سرمربی تاتنهام به جاناتان وودگیت، اجازه داده است تا به صورت قرضی و تا پایان فصل به باشگاه ولورهمپتون بپیوندد. (سان)

بعد از اینکه باشگاه بیرمنگام به فینال جام اتحادیه در انگلستان رسید، ۲.۵ میلیون پوند برای خرید کرتیس دیویس از باشگاه استون ویلا پیشنهاد کرده است. (دیلی میرور)

باشگاه ساندرلند بعد از از دست دادن دارن بنت، در پی خرید هوگو رودالگا، بازیکن ویگان اتلتیک است. (مترو)

در همین حال گربه های سیاه در تلاش هستند استفانه سسگنون از باشگاه پاریس انژرمن و سولی مونتاری از باشگاه اینتر میلان را به ساندرلند بیاورند. (تایمز)

باشگاه فولام بعد از اینکه برای خرید شوان رایت-فیلیپس از باشگاه منچستر سیتی به نتیجه رسیده است، حالا دنبال خرید نیکو کرانچار از باشگاه تاتنهام است. (مترو)

لوکاس پیازو، بازیکن برزیلی تیم سائوپائولو برای پیوستن به یوونتوس پیشنهاد باشگاه چلسی را رد کرده است. (تاک اسپورت)

باشگاه منچستر یونایتد همچنان به دنبال دروازه بان است. شیاطین سرخ حالا برای خرید په په رینا از باشگاه لیورپول ۲۰ میلیون پوند پیشنهاد کرده است. (دیلی استار)

در همین حال منچستر یونایتد در پی خرید دروازه بان تیم ملی فرانسه هوگو لوریس، از باشگاه لیون است. (مترو)

شیاطین سرخ همچنین برای خرید دیوید دی-گئا از باشگاه اتلتیکو مادرید وارد مذاکرده شده است. این دروازه بان ۲۰ ساله از موثرترین دروازه بانها در لالیگا شناخته می شود. (دیلی میل)

به جز دی-گئا، مارتین استکلنبرگ از هلند و مانوئل نویر از بوندسلیگای آلمان در لیست دروازه بانهای منچستر یونایتد هستند. (دیلی تلگراف)

استیون جرارد، کاپیتان تیم لیورپول گفته کنی دالگلیش روحیه برد را در بازیکنان ایجاد کرده است و با این کار هم خنده به صورت بازیکنان نشسته و هم روحیه بازیکنان بهتر شده است. (دیلی میرور)

فابیو کاپلو، سرمربی تیم ملی انگلستان گفته "قرار ندادن تئو ولکات بازیکن آرسنال در ترکیب تیم ملی برای مسابقات جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی اشتباه بود." (سان)

بعد از اخراج دو گزارشگر سابقه دار اسکای اسپورت، حالا تلویزیون انگلیسی زبان الجزیره که در قطر مستقر است، قصد دارد اندی گری و ریچارد کیز را به این تلویزیون بیاورد. این دو گزارشگر به دلیل رفتار غیر اخلاقی و صحبتهایی مربوط به مسائل جنسی در گزارشها اخراج کرده بود. (دیلی میرور)