شایعات فوتبال جزیره؛ یکشنبه ۳۰ ژانویه

Image caption آنلکا در سال 2002 به صورت قرضی برای لیورپول بازی می کرد

فردا آخرین فرصت نقل و انتقالات خواهد بود و باشگاهها در تلاش هستند تا آخرین تغییرات را در تیمهای خود انجام دهند.

باشگاه لیورپول به فرناندو تورس، بازیکن اسپانیایی خود اجازه داده که به چلسی بپیوندد. چلسی برای خرید این بازیکن ۵۰ میلیون پوند پیشنهاد کرده اند و به نظر لیوپول با این مبلغ موافقت کرده است. (نشنال)

اما در همین حال لیورپول هم به احتمال زیاد نیکلا آنلکا، بازیکن چلسی را با قراردادی ۸ میلیون پوندی دوباره به آنفیلد برمی گرداند. (میل آن ساندی)

رومن آبرامویچ، مالک باشگاه چلسی برای نقل و انتقالات این فصل ۱۰۰میلیون پوند هزینه خواهد کرد و امیدوار است قبل از پایان فرصت نقل و انتقالات فردا مهمترین بازیکنش را که فرناندو تورس خوانده شده به استمفورد بریج بیارود. (ساندی میرور)

فرناندو تورس به استیون جرارد کاپیتان لیورپول گفته است به این دلیل می خواهد از لیورپول برود که می خواهد با یک تیم قهرمان شود. (پیپل)

الکس مکلیش، سرمربی باشگاه برمینگام امیدوار است پیش ازپایان فرصت نقل و انتقالات اوبافمی مارتینز را از باشگاه روبین کازان روسیه به صورت قرضی به خدمت بگیرد. (ساندی میرور)

هری ردنپ، سرمربی تاتنهام قصد دارد برای خرید فرناندو لورینته، بازیکن اتلتیکو مادرید یک پیشنهاد ۲۶ میلیون پوندی به این باشگاه اسپانیایی ارائه کند. (میل آن ساندی)

تاتنهام همچنین برای خرید شای گیون، دروازه بان منچستر سیتی ۴ میلیون پوند پیشنهاد کرده است. (نیوز آف ورلد)

استون ویلا قصد دارد مایکل بردلی، بازیکن بوروسیا موشنگلادباخ را به انگلستان بیاورد. این بازکین ۲۳ ساله پسر باب بردلی، سرمربی تیم ملی آمریکا است و برای این تیم ۵۰ بازی ملی انجام داده است. (تاک اسپورت)

باشگاه بحران زده وستهم قصد دارد، ادو، بازیکن سابق آرسنال را به خدمت بگیرد. این بازیکن ۳۲ ساله برزیلی که در کورینتیانس بازی می کند از سوی این باشگاه به صورت بازیکن آزاد معرفی شده. (پیپول)

باشگاه بارسلونا قصد دارد خود را برای یک پیشنهاد ۴۰ میلیون پوندی برای خرید گرت بیل، بازیکن ولزی تیم تاتنهام انگلستان آماده کند. (ساندی میرور)

منچستر یونایتد سرانجام توانست با ۲۰ میلیون پوند جوردن هندرسون پدیده این فصل ساندرلند را که به تیم ملی هم راه پیدا کرده است را بخرد. این بازیکن ۲۰ ساله در تابستان به اولدترافورد می رود. (ساندی اکسپرس)

در همین حال سرآلکس فرگوسن، سرمربی شیاطین قصد دارد چارلی آدام را به صورت دائم جایگزین پل اسکولز کند که تابستان امسال از فوتبال خداحافظی می کند. (میل آن ساندی)

اولدترافورد که در حال حاضر به دنبال دروازه بانی مطمئن برای جایگزین کردن ادوین وندرسار می گردد به باشگاه اتلتیکو مادرید اطمینان داده که دیوید دی-گئا دروازه بان ۲۰ ساله این تیم را در تابستان خواهد خرید. (پیپول)

استون ویلا قصد دارد به اشلی یانگ، بازیکن ۲۵ ساله تیمش قراردادی جدید با شرایط بهتر ارائه کند تا او رویای پیوستن به باشگاههای لیورپول و یا منچستر یونایتد را از سر بیرون کند. (پیپول)

گفته میشود مشکلات رژوزه مریونیو با رئال مادرید بالا گرفته و او در راه برگشت به لیگ برتر انگلستان و به احتمال زیاد مجدد چلسی است. (ساندی میرور)

آ س رم قصد دارد کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی چلسی و فرانکو بالدینی، دستیار فابیو کاپلو سرمربی تیم ملی انگلستان را به عنوان تیم رویایی مربیگری به باشگاهش بیاورد. (ساندی میرور)

پاتریک اورا، گفته ماریو بالوتلی، بازیکن منچستر سیتی در کارهایش با او مشورت می کند اما اورا گفته دوست ندارد مربی شود. (میل آن ساندی)

استیون پینار، که به تازگی به تیم تاتنهام پیوسته گفته برای این کار دعا کردم. این بازیکن اهل آفریقای جنوبی گفته قلبم به من گفت به چلسی نروم و تاتنهام را انتخاب کنم. (میل آن ساندی)