شایعات فوتبال جزیره؛ سه شنبه ۸ فوریه

رومن آبراموویچ حق نشر عکس AP
Image caption آبرامویچ پس از خریدن تورس حالا می خواهد فابرگاس را برای چلسی بخرد

بعد از خرید فرناندو تورس، از سوی باشگاه چلسی با مبلغی تاریخی به ارزش ۵۰ میلیون پوند، حالا رومن آبرامویچ مالک باشگاه چلسی قصد دارد همین مبلغ را برای خرید سسک فابرگاس، کاپیتان تیم آرسنال هم پیشنهاد کند. (سان)

اشلی کول، بازیکن ملی پوش چلسی از اینکه از سوی فدارسیون فوتبال انگلستان به عنوان بهترین بازیکن سال انتخاب شده و اسم او در وبسایت این فدراسیون درج شده، اظهار خوشحالی کرد. (دیلی تلگراف)

نیکلاس بنتنر، بازیکن آرسنال گفته است چیزی که دلش برای آن خیلی تنگ شده، رفتن به تعطیلات و اسکی بازی کردن است. (دیلی میل)

خوزه په‌په رینا، پیوستن به باشگاه منچستر یونایتد را تکذیب نکرد. او قرار است در پایان این فصل جایگزین ادوین ون‌درسار شود که در تابستان دستکشهایش را آویزان خواهد کرد. (سان)

باشگاه فولام برای خرید بهرنگ سافاری وارد مذاکرده شده است. این بازیکن سوئدی در پایان این فصل تیم باسل را ترک خواهد کرد. (تاک اسپورت)

نیکلاس کورتیز، رئیس باشگاه ساتهمپتون، گفته در طول فصل نقل و انتقالات گذشته، عملگرد تعدادی از باشگاهها برای خرید الکس اوکسلید حرفه ای نبوده است. (دیلی تلگراف)

لیورپول قصد دارد هم تیمی سابق لوئیس سوارز را هم به آنفیلد بیارود. قرمزهای لیورپول به دنبال کریستیان اریکسون دانمارکی هستند که در آژاکس بازی می کند. (کوت آف ساید)

هوگو لوریس، دروازه بان لیون فرانسه گفته در صورتی که باشگاه منچستر یونایتد به او پیشنهاد دهد او تیم فرانسوی اش را ترک خواهد کرد. (تاک اسپورت)

باشگاه چلسی خبر از تقویت کادر مربیگری باشگاهش داده است. آبیهای لندن قصد دارند گاس هیدینگ را جایگزین فرانک آرنسن، رئیس ورزشی باشگاه کنند. (دیلی میل)

جان هنری، مالک جدید باشگاه لیورپول گفته قصد دارد کنی دالگلیش را برای مدتی طولانی در این باشگاه نگه دارد. پیشتر به پادشاه قرمزپوشان تنها تا آخر این فصل مهلت داده شده بود تا در این تیم بماند. (دیلی میرور)

استیو مک‌لارن، مربی سابق تیم ملی انگلستان و مربی اخراجی تیم ولفسبورگ آلمان پیوستن به باشگاه وست برومویچ را رد کرده است. (گاردین)

روی هاجسون اما دراین شرایط همچنان بهترین گزینه برای باشگاه وست بروم است. این باشگاه هفته گذشته روبرتو دی ماتئو را اخراج کرد. (دیلی تلگراف)

باشگاه لیورپول قصد دارد بوبی میمیس، مربی دروازه بان‌های تیم بلکبرن را هم به کادر مربیگری خود اضافه کند. (دیلی تلگراف)