شایعات فوتبال جزیره؛ چهارشنبه ۲ فوریه

په په و لاسانا دیارا بازیکنان رئال مادرید
Image caption چلسی به دنبال خرید په په در تابستان است

په په، مدافع تیم رئال مادرید در حالی که می داند باشگاه چلسی انگلستان در پی خرید او در تابستان است، به دنبال باشگاهی جایگزین در اسپانیا می گردد. (تاک اسپورت)

رولاتان گرا، بازیکن باشگاه فولام قصد دارد به صورت بازیکنی آزاد در تابستان امسال این باشگاه لندنی را ترک کند. این بازیکن مجارستانی مورد نظر باشگاههای نیوکاسل، استوک و بیرمنگام است. (دیلی میل)

باشگاه آرسنال به دنبال خرید عمر سالگادو، بازیکن 17 ساله مکزیکی تیم وکنور وایت کپ در لیگ اصلی مکزیک است. (دیلی میرور)

ممدو ساخو، بازیکن پاریس انژرمن هم مورد توجه آرسنال است. این بازیکن با باشگاه فرانسوی اش قراردادی جدید امضا کرده است. (اینساید فوتبال)

باشگاه چلسی ممکن است در تابستان ادینسون کاوانی، بازیکن 23 ساله ناپولی ایتالیا را به لندن بیارود. کارلو انچلوتی قصد دارد تیم جوانتری آماده کند. (کوت آف ساید)

بعد از انتقال فرناندو تورس، به باشگاه چلسی، حالا مشخص شده است که لیورپول دستور این انتقال را سه روز پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات دیکته کرده بود. این در حالی بود که باشگاه قصد داشت هرچه زودتر دو بازیکن مورد نظرش یعنی سوارز و کارول را بخرد. (سان)

در همین حال باشگاه لیورپول با چلسی توافق کرده که در بازی یکشنبه دو تیم در لندن، تورس اسپانیایی برای آبیهای لندنی به میدان نرود. (گاردین)

اما لیورپول چنین مذاکره ای را رد کرده و گفته در تلاش است تا هرچه سریعتر شرایط را برای بازی کردن لوئیس سوارز اروگوئه ای آماده کند. (ایندیپندنت)

ماریو بالوتلی، بازیکن منچستر سیتی برای داربی شهر منچستر آماده می شود. این بازیکن که از تعطیلات کریسمس تا به حال به دلیل آسیب دیدگی زانو مصدوم بوده حالا آماده است به زمین برگردد. (دیلی میل)

سمیر نصری، بازی ساز آرسنال در حالی که 18 ماه دیگر تا پایان قراردادش در لندن مانده است، قراردادی 5 ساله و با دستمزد 75 هزار پوند در هفته با توپچی ها امضا کرد. (سان)

لوکا مودریچ، بازی ساز تاتنهام به دلیل عمل آپاندیس در دو بازی برای تیمش نمی تواند به میدان برود. (2 4 4)

ویلیام گالا، مدافع سفیدپوشان تاتنهام هم برای بستن قراردادی جدید با این تیم به توافق رسیده است. (سان)

آلان پاردو، سرمربی نیوکاسل بعد از رفتن اندی کارول از تیمش گفته که بازیکنانش از لحاظ فیزیکی و احساسی بسیار شکننده شده اند. (دیلی میرور)

خوزه، پدر فرناندو تورس، بازیکن اسپانیایی چلسی گفته با هواداران لیورپول که او را از دست داده اند، احساس همدردی می کند. (دیلی میرور)