شایعات فوتبال جزیره؛ پنجشنبه ۳ فوریه

Image caption آنلکلا در چلسی بازی می کند

باشگاه نیویورک ردبولز برای به خدمت گرفتن نیکلا آنلکا از باشگاه چلسی دست به کار شده است. این باشگاه آمریکایی پیشتر هم تیری آنری را خریده بود و در صورت خرید آنلکا این زوج فرانسوی دوباره با هم همبازی خواهند شد. (روزنامه فرانسوی ال-کوئیپ)

باشگاه منچستر سیتی به دنبال خرید اشلی کول، بازیکن استون ویلا است. باشگاه منچستر سیتی برای خرید این بازیکن پیشتر هم وارد عمل شده بود اما خرید این بازیکن به نقل و انتقالات فصل پیش نرسید. (گل)

آرسنال خود را برای پیشنهادی ۱۲.۸ میلیون پوندی برای خرید ممدو ساخو از باشگاه پاری سن ژرمن در تابستان آمده می کند. (آی ام اس کوتینگ)

ژولیو سزار دروازه بان اینتر میلان پیوستن به باشگاه منجستر یونایتد و جایگزین شدن به جای ادوین فان درسار، دروازه بان اول این تیم را رد کرد. (تاک اسپورت)

رومن آبراموویچ، مالک باشگاه چلسی قصد دارد پیش از اینکه یوفا قوانین خرید و فروش باشگاههای را اجرا کند، هر چه می توند بازیکن بخرد. این باشگاه ثروتمند به دنبال گرگوری فان درویل از آژاکس؛ ادین هزارد از لیل؛ راملو لوکاکو از اندرلشت؛ مارک همسیک از ناپولی؛ و دیمیتار پایت از سن اتین است. (ایندیپندنت)

باشگاه لیورپول به دنبال خرید مارکو مارین، بازیکن وردربرمن آلمان است. قرمزهای لیورپول در صورت توافق بر سر این قرارداد باشگاههای آرسنال، منچستر یونایتد و تاتنهام را ناکام می گذارند. (فوتی لیتست)

جان آلدریچ، بازیکن سابق لیورپول بعد از رفتن فرناندو تورس و پیوستنش به چلسی، گفته است: "تورس یک آدم غیر واقعی و کلاهبردار است، چون هواداران لیورپول از او یک بت در ذهن خود ساخته بودند." (دیلی میل)

لورنت کوشینی، بازیکن آرسنال معتقد است تنها تیم او بزرگترین حریف منچستر یونایتد در کسب عنوان قهرمانی است. (دیلی میرور)

گری نویل، بازیکن منچستر یونایند بعد از اینکه دیروز خود را از فوتبال حرفه ای بازنشسته کرد، در همان باشگاه به او پیشنهاد مربیگری شد. در همین حال تلویزیون اسکای هم به او پیشنهاد کارشناس ثابت برنامه های ورزشی را داده است. نویل بعد از این بازنشستگی اعلام کرد که در لیست ۲۵ نفره منچستر یونایتد برای بازیهای لیگ قهرمانان اروپا نبود. (دیلی میرور)