شایعات فوتبال جزیره؛ جمعه ۴ فوریه

فرناندو تورس حق نشر عکس BBC World Service
Image caption با آمدن تورس به چلسی رکورد فروش پیراهن در این باشگاه شکسته شده و او به پادشاه پیراهن ها معروف شده است

باشگاه چلسی اعلام کرده که فروش لباسهای فرناندو تورس بعد از آمدن او به باشگاه چلسی رکورد فروش پیراهن را شکسته است و به عنوان پادشاه پیراهن ها معرفی شده است. (دیلی میرور)

خوزه رینا، دروازه بان لیورپول هم به احتمال زیاد از آنفیلد خواهد رفت. بعد از رفتن تورس از این باشگاه رینا هم قصد رفتن به باشگاه منچستر یونایتد را دارد تا در این باشگاه جایگزین ادوین وندرسار شود که قصد بازنشستگی دارد. (مترو)

هری ردنپ، سرمربی باشگاه تاتنهام گفته این باشگاه قصد خرید دیوید بکام، بازیکن لس آنجلس گلکسی را داد که به تازگی برای تمرینات به صورت قرضی در لندن به این تیم پیوسته است. (دیلی میرور)

باشگاه چلسی در این تابستان قصد دارد ستاره های خود را به حراج بگذارد. این باشگاه در تابستان دیدیه دروگبا، فلورنت مالودا، جان اوبی میکل، ژوزه بوسینگوآ و یوری شیرکوف را در لیست فروش قرار خواهد داد. (سان)

در همین حال، باشگاه گالاتاسارای ترکیه قصد دارد دیدیه دروگبا را به این باشگاه بیاورد. گالاتاسارای برای خرید این بازیکن ۳۲ ساله اهل ساحل عاج از حالا وارد مذاکره شده است. (فوتی لیتست)

باشگاه منچستر یونایتد قرارداد پاتریک اورا، را تمدید خواهد کرد. در صورت تمدید این قرارداد، اورای ۲۹ ساله تا پایان زندگی ورزشی اش در اولدترافورد خواهد ماند. هم اکنون ۱۸ ماه به پایان قرارداد او مانده و دو تیم رئال مادرید و اینتر میلان به دنبال او هستند. (سان)

باشگاه آرسنال به دنبال پیشنهادی ۷ میلیون پوندی به شای گیون، دروازه بان منچستر سیتی است. (کوت آف ساید)

باشگاه رئال مادرید پیشنهادی ۲۴ میلیون پوندی برای خرید آلوارو نگردو از سویا و سرجیو آگوئرو (کان آگوئرو) از اتلتیکو مادرید ارائه کرده است. (اسپورت دیلی)

کنی دالگلیش، بعد از اینکه در این مدت کم، صاحب آمریکایی باشگاه لیورپول را تحت تاثیر قرار داده، حالا از سوی او پیشنهادی برای ماندن در لیورپول برای مدت طولانی تری دریافت کرده است. (دیلی میل)

بعد از بازنشسته شدن گری نویل، رایان گیگز گفته بهتر است نویل مربی شود تا سرمربی و مدیر تیم. گیگز گفته است ظرفیتهای نویل در مربیگری و دستیار سرمربی بودن بیشتر است. (دیلی میرور)

خاویر ماسکارانو، بازیکن بارسلونا و بازیکن سابق لیورپول گفته است که دلیل رفتن بازیکنانی چون من و تورس از لیورپول خود باشگاه بود؛ اما آنفیلد تلاش می کرد تا به هواداران ما را مقصر نشان دهد. (سان)