شایعات فوتبال جزیره – یکشنبه ۶ فوریه

استیون جرارد
Image caption رئال مادرید به دنبال خرید استیون جرارد کاپیتان لیورپول است

باشگاه منچستر سیتی همچنان در پی حفظ کارلوس توز است. باشگاه اینتر میلان ایتالیا، قصد دارد این بازیکن آرزانتینی را با قراردادی 25 میلیون پوندی به میلان ببرد. مدتی است توز برای رفتن از ایستلند بی قرار است. (ساندی میرور)

در همین حال منچستر سیتی به دنبال دنی آلوز، گوشه راست بارسلونا است و برای این بازیکن 27 ساله حاضر است 42 میلیون پوند بپردازد. (آی ام اس کوتینگ)

گفته می شود، ژوزه مورینیو، سرمربی رئال مادرید به دنبال خرید استیون جرارد کاپیتان لیورپول است. این مربی پرتغالی برای خرید جرارد 30 ساله 25 میلیون پوند پیشنهاد کرده است. (پیپول)

تونی پولیس، سرمربی استوک سیتی قصد خرید سوتیریوس کریاکوس، بازیکن یونانی لیورپول را کرده است. (ساندی میرور)

دو باشگاه چلسی و رئال مادرید به دنبال خرید فرانک ریبری، بازیکن فرانسوی باشگاه بایرن مونیخ آلمان هستند. ریبری تا چهار سال دیگر با بایرن مونیخ قرارداد دارد. (آی ام اس کوتینگ)

ادوین وندرسار، دروازه بان منچستر یونایتد در پایان فصل بازنشست خواهد شد. به همین منظور اولدترافرد هم به دنبال جایگزینی مطمئن برای اوست و به مانوئل نوئر، دروازه بان شماره یک آلمان 22 میلیون پوند پیشنهاد داده است. (میل آن ساندی)

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال به دنبال خرید "په په" بازیکن پرتغالی تیم رئال مادرید است تا خط میانی خود را تقویت کند. (کوت آف ساید)

مایک اشلی، مالک باشگاه نیوکاسل قصد فروش این باشگاه را ندارد و گفته همچنان دوست دارد در سنت جیمز پارک بماند. (ساندی میرور)

رومن پاویلیچنکو، بازیکن تاتنهام به هری ردنپ هشدار داده که در صورتی که او را روی نیمکت نگه دارد، او از این باشگاه خواهد رفت. (میل آن ساندی)

فرناندو تورس، دلیل ترک باشگاه لیورپول را بدقولی باشگاه عنوان کرد. گرانترین بازیکن انگلستان گفته آنفیلد قول داده بود تا با سرمایه گذاری بهتر تیم را به سوی قهرمانی ببرد. (ساندی تلگراف)

رافائل بنیتز، به احتمال زیاد هدایت باشگاه یونتوس را به عهده خواهد گرفت. این مربی ایتالیایی بعد از ناموفق بودن در لیورپول به اینتر میلان آمد و از آنجا هم اخراج شد. (ساندی میرور)

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال خبر از گزینه ای احتمالی برای پیوستن به کادر فنی این باشگاه داده. ونگر 61 ساله گفته حضور دراگان استویکویچ که در حال حاضر سرمربی تیم ناگویا گرمپس در ژاپن است، می تواند به موفقیت آرسنال در آینده کمک کند. (اسکای اسپورت)