شایعات فوتبال جزیره؛ شنبه 12 فوریه

رئال مادرید حق نشر عکس BBC World Service
Image caption رئال مادرید در پی سسک فابرگاس است

رئال مادرید برای به خدمت گرفتن سسک فابرگاس، به پیشنهادی 54 میلیون پوندی روی آورده است. (سان)

لیورپول برای خرید کریم بنزمای 23 ساله، خود را آماده می کند. قرمزها در فصل قبل به دنبال این بازیکن فرانسوی بودند اما نتوانستند او را به خدمت بگیرند. (تاک اسپورت)

هری ردنپ، سرمربی تاتنهام، کیرن ریچاردسون بازیکن ساندرلند را زیر نظر دارد. نیکو کرانچار و دیوید بنتلی قصد رفتن از تاتنهام را دارند. (مترو)

آئن پاردیو، سررمبی نیوکاسل برای خرید جو کول بازیکن 29 ساله لیورپول 5 میلیون پوند پیشنهاد داده است. (کوت آف ساید)

چلسی قصد دارد ادن هزارد بازیکن 20 ساله لیل فرانسه را در تابستان به استمفوردبریج بیاورد. (دیلی میل)

کریستین اریکسن، بازیکن 18 ساله آژاکس هلند، باشگاههای لیورپول، آرسنال و چلسی را مایوس کرد. او قراردادش با آژاکس را 18 ماه دیگر تمدید کرد. (دیلی میل)

فرانک آرنسن، یکی از مدیران باشگاه چلسی به احتمال زیاد به باشگاه رئال مادرید می پیوندد تا به ژوزه مورینو در بستن تیم جدید کمک کند. (دیلی میل)

باشگاه نیوکاسل استرالیا برای خرید مایکل اوون از تیم منچستر یونایتد در تابستان پیشنهادی به این باشگاه ارائه کرده است. (مترو)

روی هاجسون، سرمربی جدید وستبروم نیم نگاهی به نیمکت تیم ملی انگلستان دارد. فابیو کاپلو سرمربی ایتالیایی تیم ملی انگلستان تا پایان مسابقات جام ملتهای اروپا 2012 سرمربی این تیم خواهد بود. (دیلی میرور)

رایان گیگز، بازیکن منچستر یونایتد پیش از داربی شهر منچستر گفته بود اگر می باختیم یک هفته از خانه بیرون نمی آمدم. (دیلی میرور)

در همین حال روبرتو مانچینی، سرمربی منچستر سیتی گفته اصلا برایش مهم نیست که تیمش با موفقیتهای که کسب می کند، از سوی همه نقد می شود و حتی منفور است. (دیلی میرور)