پرسپولیس به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کرد

پرسپولیس
Image caption باشگاه پرسپولیس تصمیم داور را در نتیجه بازی با الاتحاد تاثیر گذار دانست

باشگاه پرسپولیس در نامه‌ای رسمی به دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا، به داوری دیدار این تیم مقابل الاتحاد عربستان اعتراض کرد.

به نوشته سایت باشگاه، در این نامه آمده است که در دقیقه ۵۲ بازی دو تیم، مدافع الاتحاد روی هادی نوروزی، بازیکن پرسپولیس مرتکب خطای پنالتی شد اما داور مالزیایی به راحتی از این صحنه چشم پوشی کرد و باعث شد نتیجه و روند بازی تغییر کند.

باشگاه پرسپولیس تصمیم داور را در نتیجه مسابقه تاثیرگذار دانسته و تقاضا کرده است که این موضوع به طور جدی مورد بررسی کنفدراسیون فوتبال آسیا و کمیته داوران این کنفدراسیون قرار گیرد.

پرسپولیس چهارشنبه گذشته در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا ۳ بر ۱ در زمین الاتحاد عربستان شکست خورد.

مصدومیت کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید پس از هت تریک در دیدار پنجشنبه شب مقابل مالاگا مصدوم شد و ۱۰ تا ۱۵ روز از مسابقات دور خواهد بود.

رونالدو پس از گل سوم خود و هفتمین گل تیمش در دقیقه ۷۷ آسیب دید و زمین بازی را ترک کرد. او با هت تریک در این مسابقه، با ۲۷ گل زده در کنار لیونل مسی از بارسلونا در صدر جدول گلزنان لالیگا ایستاد.

به نوشته سایت باشگاه رئال مادرید، رونالدو از ناحیه عضله ران آسیب دیده و تحت نظر است.

احتمال محرومیت سرمربی منچستر یونایتد

اتحادیه فوتبال انگلستان، سر الکس فرگوسن، سرمربی منچستر یونایتد را به دنبال صحبت‌هایش درباره داور دیدار با چلسی به رفتار ناشایست متهم کرده است.

سرمربی منچستر یونایتد این اتهام را نپذیرفته است و قصد دارد در اتحادیه فوتبال انگلستان از خود دفاع کند.

فرگوسن پس از شکست ۲ بر ۱ مقابل چلسی، با انتقاد از مارتین اتکینسون، داور مسابقه گفت: "ما می‌خواهیم داور بازی‌هایمان عادل و توانا باشد، اما داور این دیدار هیچکدام از این دو نبود."

سرمربی یونایتد فصل پیش به دلیلی مشابه چهار جلسه محروم شده بود که دو جلسه آن مشروط به تکرار این حرکت بود. اکنون در صورت محرومیت دوباره او، حکم دو جلسه فصل گذشته هم اجرا خواهد شد.

آزمایش دوپینگ مدافع منچستر سیتی مثبت اعلام شد

باشگاه منچستر سیتی به دلیل مثبت بودن نتیجه آزمایش دوپینگ کولو توره، حضور این مدافع ۲۹ ساله را در تیم به حالت تعلیق درآورد.

اتحادیه فوتبال انگلستان نمونه دوپینگ توره در داربی ماه گذشته شهر منچستر را حاوی مواد غیر مجاز اعلام کرده است.

باشگاه منچستر سیتی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که این بازیکن تا پایان مراحل قانونی از حضور در تیم اصلی و هر تیم دیگر باشگاه محروم است.