مورينيو از ضربه چاقو در امان ماند

مورینیو
Image caption سوه قصد به جان مورینیو جمعه گذشته رخ داده اما رسانه های اسپانیایی به تازگی از آن خبر داده اند

ژوزه مورینیو، سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید از حمله یک فرد مسلح به چاقو جان سالم به در برده است.

مورینیو هنگام امضا برای هواداران در فرودگاه لاکرونیای اسپانیا مورد سوقصد قرار گرفت. او در این حمله آسیب ندید، ولی یکی از محافظانش مجروح شد. محافظ مورینیو وقتی سوار اتوبوس تیم بود، متوجه جراحت خود با ضربه چاقو شد.

این اتفاق جمعه هفته گذشته رخ داد، اما شبکه رادیویی كادنا سر (Cadena Ser) به تازگی از آن خبر داده است.

به گزارش این شبکه، باشگاه رئال مادرید قصد دارد تدابیر امنیتی را برای دیدار یکشنبه این هفته مقابل راسینگ سانتاندر افزایش دهد.

میزبانان جام جهانی ۲۰۱۸ و ۲۰۲۲ به دیدار هم می روند

تیم های ملی فوتبال قطر و روسیه روز ۲۹ مارس (۹ فروردین) با برگزاری دیداری دوستانه در دوحه، انتخاب دو کشور به عنوان میزبانان جام جهانی ۲۰۱۸ و ۲۰۲۲ را جشن خواهند گرفت.

فدراسیون جهانی فوتبال دسامبر گذشته میزبانی جام جهانی ۲۰۱۸ و ۲۰۲۲ را به ترتیب به روسیه و قطر سپرد.

به گزارش سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، رئیس اتحادیه فوتبال روسیه گفت که ایده برگزاری این بازی دوستانه دو روز پس از انتخاب دو کشور برای میزبانی جام جهانی شکل گرفت.

این دومین دیدار دوستانه پیاپی روسیه در منطقه خلیج فارس است. این تیم ماه گذشته در ابوظبی امارات با ایران بازی کرد و ۱ بر ۰ شکست خورد.

داوران لیگ فرانسه محروم شدند

فدراسيون فوتبال فرانسه همه داوران هفته بیست و ششم لیگ یک این کشور را محروم کرد.

داوران لاشامپيونه قصد داشتند در اعتراض به بی احترامی بازیکنان، مربیان و رسانه ها به تیم های داوری، مسابقات روزهای شنبه و یکشنبه این هفته را با ۱۵ دقیقه تاخیر آغاز کنند.

اما فدراسيون فوتبال این کشور اعلام کرده است که هرگز چنین تهدیدی را نمی پذیرد و داورانی را انتخاب می کند که به قوانین فدراسیون احترام بگذارند.

قرار است داوران لیگ دسته سوم رقابت های این هفته لاشامپيونه را قضاوت کنند.

استعفای دوباره مدیر عامل نفت آبادان

به گزارش خبرگزاری ایسنا، علیرضا عیسی زاده، مدیر عامل باشگاه صنعت نفت آبادان به دنبال نتایج ضعیف این تیم در هفته های اخیر لیگ برتر از سمت خود کناره گیری کرد.

وی پیش از این هم از استعفا داده بود، اما هیات مدیره باشگاه با کناره گیری اش موافقت نکرده بود.

صنعت نفت آبادان اکنون با ۳۲ امتیاز از ۲۴ بازی در رده دهم جدول لیگ برتر قرار دارد. این تیم روز جمعه ۴ بر ۱ مقابل فولاد خوزستان شکست خورد.