۱۰ وزنه بردار ایران برای قهرمانی آسیا معرفی شدند

کادر فنی تیم ملی وزنه‌برداری ایران، ۱۰ وزنه‌بردار را برای حضور در مسابقات قهرمانی ۲۰۱۱ آسیا، معرفی کرد.

به گزارش سایت فدراسیون، مسابقات قهرمانی آسیا از ۱۶ فرودین‌ماه سال ۹۰ در تانگ لینگ چین آغاز می‌شود و ایران با هشت وزنه‌بردار در این رقابت‌ها شرکت می‌کند.

کوروش باقری، سرمربی تیم ملی، ۱۰ وزنه‌بردار را بعد از مسابقات قهرمانی جام نامجو به آخرین اردو دعوت کرده است.

مجید عسگری دروزن ۵۶ کیلوگرم، مرتضی رضائیان در وزن ۶۹ کیلوگرم، کیانوش رستمی و سهراب مرادی در وزن ۸۵ کیلوگرم، کیا قدمی و یاسین باقری در وزن۹۴ کیلوگرم، حامد مجیدی و یاسر دادوند در وزن ۱۰۵ کیلوگرم و بهداد سلیمی و بهادر مولایی در فوق سنگین ۱۰ وزنه برداری هستند که هشت نفر از بین آن‌ها برای حضور در چین انتخاب می‌شوند.

تیم فوتبال زنان ایران از فلسطین شروع می‌کند

تیم ملی فوتبال زنان ایران در نخستین دیدار مرحله مقدماتی مسابقات مقدماتی المپیک لندن روز سه شنبه به مصاف تیم فوتبال فلسطین خواهد رفت.

تیم فوتبال بانوان ایران که روز یکشنبه وارد شهر امان پایتخت اردن شد، در مسابقات انتخابی المپیک لندن که به میزبانی اردن برگزارخواهد شد در گروه خود با تیم‌های اردن، بحرین و فلسطین همگروه است.

ایران در صورت صعود از این گروه در مرحله دوم انتخابی المپیک شرکت خواهد کرد.

انصراف علی پروین از پرواز با هواپیما

علی پروین نمی‌خواهد در پرواز تهران - آبادان تیم‌اش را همراهی کند اما مسئولان این تیم در تلاشند او را به پرواز به آبادان راضی کنند.

پروین رئیس سازمان فوتبال استیل آذین بعد از جدایی محمد خاکپور در برد ۳ بر یک هفته گذشته این تیم مقابل صبای قم هدایت تیم را برعهده گرفته بود.

به گزارش ایلنا، علی پروین که از سفر با هواپیما هراس دارد ممکن است با تلاش مدیران استیل آذین و مشروط به پرواز با یک شرکت هواپیمایی خاص در بازی با صنعت نفت در آبادان حاضر شود.

استیل آذین در هفته بیست و ششم لیگ بر‌تر ایران روز جمعه در آبادن مقابل صنعت نفت قرار می‌گیرد.

بازی خداحافظی به احترام رونالدو

باشگاه کورینتیانس برزیل اعلام کرد که برای خداحافظی رونالدو بازی باشکوهی برگزار خواهد کرد.

آندرس سانچس، رئیس باشگاه کورینتیانس بدون آنکه جزئیاتی از دیدار احتمالی خداحافظی اعلام کند گفت بازیکنی به بزرگی رونالدو نباید بدون چنین بدرقه‌ای فوتبال را ترک کند.

این در حالی است که تیم ملی برزیل بازی دوستانه با رومانی در روز هفتم ژوئن را روز خداحافظی ملی رونالدو نامیده است.

رونالدو ۳۴ ساله که بدلیل مشکلات جسمانی قادر به ادامه فوتبال نبود به تازگی خداحافظی خود را اعلام کرد.