استقلال برد، اما حذف شد

حق نشر عکس MEHR

استقلال در تهران در آخرین بازی گروهی لیگ قهرمانان آسیا النصر عربستان را ۲ به یک شکست داد، اما علیرغم تلاش های مضاعف در دقایق پایانی از این بازی ها حذف شد.

آبی پوشان تهران که برای صعود از گروه B لیگ قهرمانان آسیا باید النصر را حداقل با اختلاف دو گل شکست می دادند، برای زدن گل سوم به آب و آتش زدند اما نتوانستند سومین گل را به ثمر برسانند.

با این نتیجه هر دو تیم استقلال و النصر در امتیاز هشت برابر شدند. آنها در دو بازی رو در رو نیز به برد مشابه ۲-۱ رسیدند اما النصر با تفاضل گل بهتر به عنوان تیم دوم و بعد از السد راهی دور شانزدهم شد.

در حضور نزدیک به ۷۰ هزار تماشاگر، بدرالموتوا در دقیقه ۶۰ گل اول را برای النصر زد اما دو دقیقه بعد فرهاد مجیدی بازی را به تساوی کشاند و بعد هوار ملا محمد عراقی در دقیقه ۸۸ برای بار دوم دروازه میهمان عربستانی را فروریخت.

هشت دقیقه وقت های تلف شده و فشار استقلال نیز بی نتیجه بود و توپ از خط دروازه النصر عبور نکرد.

پرسپولیس دیگر نماینده ایران بود که در گروه C قعر نشین شد و بالا نیامد. به غیر از این دو تیم تهرانی، سپاهان و ذوب آهن اصفهان صعود موفقی از گروه خود داشتند.

النصر در مرحله تک حذفی شانزدهم در اصفهان برابر ذوب آهن به میدان خواهد رفت و السد میزبان الشباب عربستان خواهد بود.

یازدهمین قهرمانی پیکان در لیگ والیبال ایران

تیم پیکان با غلبه بر سایپا قهرمان لیگ برتر والیبال ایران شد.

پیکان در خانه والیبال تهران با نتیجه ۳ بر یک و امتیازهای ۲۵ـ۱۹ ، ۱۶ـ۲۵ ، ۲۵ـ۱۸ و ۲۵ـ۲۳ بار دیگر بر سایپا غلبه کرد و قهرمان شد.

این یازدهمین قهرمانی پیکان در لیگ برتر والیبال ایران بود.

در بازی اول که چهارشنبه هفته گذشته برگزار شده بود تیم پیکان توانسته بود در کرج ۳ بر ۲ سایپا را شکست دهد.

قهرمانی سال گذشته پیکان هم با پیروزی برابر سایپا بدست آمده بود.

مطالب مرتبط