صعود ماری، نبرد فدرر با جوکوویچ در رولان گاروس

حق نشر عکس 1

اندی ماری، تنیسور شماره ۴ جهان از بریتانیا به مرحله یک چهارم نهایی رولان گاروس رسید.

ماری در ست پنجم بازی با ویکتور ترویسکی، بر نفر شماره ۱۵ جهان از صربستان، ۷ به ۵ پیروز شد.

بازی این دو تنیسور، روز دوشنبه در حالی به دلیل تاریکی هوا نیمه تمام مانده بود که هر یک از آنها در دو ست برنده شده بودند.

راجرر فدرر مرد شماره ۳ جهان از سوئیس هم روز سه شنبه در ۳ ست (۶ به ۴، ۶ به ۳ و ۷ به ۶) گائل مونفیس، نفر شماره ۹ جهان از فرانسه را برد و به نیمه نهایی رسید.

فدرر در نیمه نهایی با نوواک جوکوویچ، نفر شماره ۲ تنیس جهان بازی خواهد کرد.

دو نفر دیگر مرحله نیمه نهایی، برندگان بازی های امروز اندی ماری با خوان ایگناسیو چلا و رافائل نادال با رابرت سودرلینگ خواهند بود.

نادال اسپانیایی نفر شماره یک تنیس جهان است.

در مسابقات تنیس زنان هم فرانچسکا شیاوونه ایتالیایی، تنیسور شماره ۵ جهان، در ۳ ست، آناستازیا پاولیچنکووا از روسیه را برد. مارین باروتلی از فرانسه هم در دو ست سوتلانا کوزنتسووا دیگر تنیسور روس را شکست داد.

امروز هم ماریا شاراپووا، تنیسور شماره ۸ زنان جهان از روسیه با آندره آ پتکوویچ از آلمان و نا لی از چین با ویکتوریا آزارنکا از بلاروس مسابقه می دهد. این بازیها در مرحله یک چهارم نهایی برگزار می شود.

قرارداد نکونام و شجاعی با اوساسونا تا ۲۰۱۳ تمدید شد

جواد نکونام و مسعود شجاعی، قراردادشان با باشگاه اوساسونا اسپانیا را دو فصل دیگر تمدید کردند.

وب سایت اوساسونا با تایید این خبر به نقل از جواد نکونام نوشت که این باشگاه می تواند جایی باشد که او در آن با فوتبال خداحافظی می کند.

پیش از این برخی گمانه زنی ها از احتمال بازگشت نکونام به لیگ فوتبال ایران خبر می داد.

نکونام از سال ۲۰۰۶ تاکنون در اوساسونا بازی می کند. مسعود شجاعی دو سال بعد از نکونام با این باشگاه اسپانیایی قرارداد بست.

اوساسونا در فصل اخیر با ۴۷ امتیاز از ۳۸ بازی، روی پله نهم جدول بیست تیمی لالیگا قرار گرفت.