دایی: با وجدان راحت درباره آینده تصمیم می گیرم

حق نشر عکس Perspolis
Image caption علی دایی با انتقاد از بی نظمی در مراسم جشن قهرمانی گفت که با چنین شرایطی اگر مراسمی برگزار نشود، بهتر است

علی دایی، سرمربی پرسپولیس پس از دومین قهرمانی پیاپی تیمش در مسابقات جام حذفی فوتبال ایران گفت قراردادش با باشگاه تمام شده است و اکنون با وجدانی راحت درباره آینده کاری خود تصمیم می گیرد.

علی دایی در مورد کناره گیری حبیب کاشانی، سرپرست باشگاه پرسپولیس پس از این قهرمانی گفت: "اين يک تصميم شخصی است و نمی توانم درباره آن صحبت كنم. من به دلیل قراردادم با پرسپولیس وظيفه داشتم تیم را به موفقیت برسانم و خوشحالم که امسال یک جام دیگر برای پرسپولیس کسب کردم."

سرمربی پرسپولیس که این فصل مشکلات فراوانی با سرپرست باشگاه داشت، از عملکرد آقای کاشانی در طول فصل به شدت انتقاد کرد و در بخشی از صحبت هایش گفت: "كسانی كه خيلی وقت بود ما را تنها گذاشته بودند، با دوستان خود در جشن قهرمانی پرسپوليس شرکت کردند."

علی دایی همچنین با انتقاد از بی نظمی در مراسم جشن قهرمانی گفت که با چنین شرایطی اگر مراسمی برگزار نشود، بهتر است.

پرسپوليس روز جمعه در دیدار برگشت جام حذفی ۱ بر صفر در زمین ملوان انزلی باخت، اما به دلیل پیروزی ۴-۲ در بازی رفت، عنوان قهرمانی رقابت ها را از آن خود کرد.

سرمربی ملوان: نمی خواستیم جام از انزلی بیرون برود

فرهاد پورغلامی، سرمربی تیم ملوان انزلی پس از باخت ۴-۳ در مجموع دو بازی رفت و برگشت مقابل پرسپولیس در فینال جام حذفی، پیروزی ۱ بر صفر تیمش در بازی روز جمعه را تلخ خواند و گفت: "به هیچ عنوان نمی خواستیم جام از انزلی بیرون برود."

به نوشته خبرگزاری ایسنا، سرمربی ملوان گفت: "پرسپوليس در نيمه دوم دفاعی بازی كرد و تمام روزنه های نفوذ را بر روی ما بست. ضمن این که مهاجمان ما هم در ضربات آخر بی دقت بودند."

با این همه، او گفت که تیمش بازی خوبی از خود نشان داد و به همین سبب از بازیکنانش تشکر می کند.

برتری امیدهای ایران مقابل سوریه در بازی دوستانه

تیم فوتبال امید ایران در دیداری دوستانه ۲ بر ۱ تیم امید سوریه را در ورزشگاه آزادی تهران شکست داد.

امیدهای ایران در نیمه اول ۱- صفر عقب بودند، اما با گل های دقایق ۷۴ و ۸۸ احسان حاج صفی و میلاد فخرالدینی در پایان پیروز شدند. گل حاج صفی از روی نقطه پنالتی بدست آمد.

تیم امید ایران با هدایت علیرضا منصوریان برای دو دیدار رفت و برگشت برابر تیم امید عراق در مرحله انتخابی المپیک ۲۰۱۲ لندن آماده می شود. مسابقه رفت دو تیم روز ۲۹ خرداد در شهر اربیل عراق برگزار خواهد شد.

آلونسو در تمرین فرمول یک مونترال سریع ترین بود

در تمرین پیش از مسابقه فرمول یک مونترال، فرناندو آلونسو، راننده تیم فراری سریع ترین زمان را کسب کرد.

او در این تمرین که با تصادف های زیادی همراه بود، پیست را در یک دقیقه و پانزده ثانیه و ۱۰۷ صدم ثانیه دور زد.

در ابتدای جلسه اول تمرین، سباستین فتل، صدرنشین فعلی مسابقات و قهرمان دور پیش از تیم ردبول، کنترل ماشینش را از دست داد و به دیواره کنار پیست برخورد کرد. اما ماشین فتل برای تمرین دوم تعمیر شد و او با ۳۶۹ صدم ثانیه اختلاف دومین راننده سریع روز شد.

پیچ های تند در پایان مسیر‌های مستقیم طولانی، کنترل ماشین را در پیست مونترال مشکل کرده است و همین سبب شد در تمرین دوم، آدرین سوتیل از تیم فورس ایندیا، کامی کوبایاشی از تیم سابر و دی آمبروسیو از تیم ویرجین هم به دیواره کنار پیست برخورد کنند.

در پایان تمرین روز جمعه پس از فتل، فیلیپه مسا از تیم فراری سوم شد و لوییس همیلتون و جنسن باتن، دو راننده تیم مک‌لارن چهارم و پنجم شدند.

زمان گیری برای تعیین خط مسابقه یک مونترال روز شنبه برگزار می شود.