بکام: افتخار می کنم در تیم المپیک باشم

بکام حق نشر عکس AP
Image caption بکام: ترکیب تیم فوتبال المپیک مشخص نیست اما دعوت به تیم "افتخار بزرگی است."

دیوید بکام گفته است اگر به تیم فوتبال المپیک بریتانیا دعوت شود بازی در المپیک ۲۰۱۲ لندن برایش افتخار بزرگی خواهد بود.

بکام، بازیکن باشگاه ال ای گالاکسی که آخرین بار اکتبر سال ۲۰۰۹ برای تیم ملی انگلستان بازی کرد، گفت که هیچ تصمیمی گرفته نشده اما برای او بازی در تیم فوتبال المپیک بریتانیا افتخار آمیز خواهد بود.

بازیکن سابق منچستر یونایتد که از سال ۱۹۹۶ به تیم ملی انگلستان پیوست ۱۱۵ بازی ملی در کارنامه خود دارد و در سه جام جهانی حضور داشته است.

تیم های فوتبال المپیک از بازیکنان زیر ۲۳ سال تشکیل می شوند ولی آنها حق دارند سه بازیکن بزرگتر هم در جمع خود داشته باشند. دیوید بکام اینک ۳۶ سال سن دارد.

بازیکن سابق رئال مادرید و آث میلان گفت: " فوتبال بخش مهمی از بازیهای المپیک است و دیدن آن هیجان زیادی دارد".

" این اولین بار است که من می توانم در المپیک باشم و احتمال زیاد با بچه هایم آنجا خواهم بود".

پنج مربی در فهرست پرسپولیس

سرپرست مستعفی پرسپولیس که دوباره مدیریت باشگاه را بدست گرفته است پنج مربی را گزینه های مربیگری فصل آینده این تیم معرفی کرد.

حبیب کاشانی سرپرست باشگاه پرسپولیس از حمید استیلی، حمید درخشان، محمد مایلی کهن، منصور ابراهیم زاده و علی دایی به عنوان ۵ گزینه آینده مربیگری پرسپولیس نام برده است.

حبیب کاشانی سرپرست باشگاه پرسپولیس تهران پس از قهرمانی این تیم در جام حذفی فوتبال ایران به دلیل اختلاف با علی دایی سرمربی تیم استعفا کرده بود.

کاشانی با دستور علی سعید لو رئیس مجمع، دوباره سرپرست باشگاه شده است.

علی دایی مربی فصل گذشته پرسپولیس که ادامه کار را غیر ممکن می داند در حال مذاکره با باشگاه سپاهان اصفهان است.

علی دایی مربی مستعفی باشگاه پرسپولیس گفت : "چند پیشنهاد خوب دارم. درباره حضورم در سپاهان صحبت‌هایی شده و پیشنهاد دارم اما هنوز به صورت جدی با آنها صحبت نکرده‌ام و فعلا صبر می‌کنم".

تیم بعدی رحمتی هفته آینده مشخص می شود

مهدی رحمتی دروازه بان تیم ملی ایران گفت تا هفته آینده برای تیم فصل بعد تصمیم نهایی را خواهد گرفت.

رحمتی در سایت خود نوشت: "با اتمام لیگ دهم و به دلیل خستگی شدید، بلافاصله پس از اتمام مسابقات همراه خانواده ام به مشهد مقدس سفر کردم و از ۲ روز قبل در منطقه ای از چالوس اقامت دارم." " پس از قهرمانی سپاهان مذاکره ای شفاهی با مسئولان باشگاه انجام دادم که آنها از من قولی گرفته اند که تا چند روز منتظرشان بمانم که این مهلت شنبه آینده به اتمام خواهد رسید".

رحمتی گفت: "در روزهای گذشته یکی دو تیم خواهان عقد قرارداد با من شدند و با مدیر برنامه های بنده صحبت کردند که باید بگویم اواسط هفته آینده به تهران باز می‌گردم تا برای آینده ام تصمیم نهایی را بگیرم".

مطالب مرتبط