علی کریمی: مایلی کهن بهترین انتخاب بود

علی کریمی حق نشر عکس MEHR
Image caption علی کریمی اولین خرید تیم فوتبال پرسپولیس برای رقابت‌های فصل آینده لیگ برتر بود

علی کریمی، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس، انتخاب محمد مایلی کهن به عنوان مدیر فنی این تیم را بهترین تصمیم سرپرست باشگاه دانست.

حبیب کاشانی، سرپرست باشگاه پرسپولیس هفته گذشته محمد مایلی کهن را به سمت مدیر فنی تیم منصوب کرد.

کریمی در این باره گفت: "آقای مایلی کهن از پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس هستند و خودشان سال ها برای این این تیم بازی کرده اند و سوابق زیادی هم در مربیگری دارند. به نظرم انتخاب ایشان بهترین تصمیم آقای کاشانی بود".

محمد مایلی کهن یکی از گزینه های پرسپولیس برای سرمربیگری تیم در فصل آینده نیز بود، اما از ارائه برنامه به باشگاه خودداری کرد.

آقای مایلی کهن پس از انتخاب شدن به عنوان مدیر فنی پرسپولیس، از علی کریمی به عنوان یکی از "نوابغ فوتبال ایران" نام برد.

هافبک ملی پوش پرسپولیس در این مورد گفت: "این اظهارنظرها وظیفه مرا سنگین تر می کند. امیدوارم بتوانم در لیگ یازدهم پاسخ محبت مسئولان باشگاه و هواداران را بدهم".

علی کریمی اولین خرید پرسپولیس برای رقابت های فصل آینده لیگ برتر بود و پیش از انتخاب حمید استیلی به عنوان سرمربی این تیم، قراردادی یکساله با پرسپولیس امضا کرد.

کریمی اکنون در اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران در اتریش به سر می برد.

او در سایت شخصی اش درباره برتری جمعه شب تیم ایران مقابل تیم دی استرادا از اسلواکی گفت که حریف تیم خوبی بود و تیم ایران هم نسبت به اولین بازی تدارکاتی اش با متالیست خارکف از اوکراین بهتر و هماهنگ تر بازی کرد.

او ابراز اطمینان کرد که تیم ملی روز به روز بهتر شود و تا پیش از بازی با تیم ملی فوتبال مالدیو در رقابت های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل به شرایط مطلوب برسد.

مطالب مرتبط