علی دایی: کارهای سخت را دوست دارم

علی دایی حق نشر عکس Mehr
Image caption علی دایی هفته گذشته سرمربی تیم راه‌آهن شد

علی دایی، سرمربی جدید تیم فوتبال راه آهن تهران کارش را در این تیم دشوار می داند، اما می گوید که کارهای سخت را دوست دارد و می خواهد به راه آهن کمک کند.

علی دایی هفته گذشته هدایت تیم راه آهن را بر عهده گرفت. این تیم در سال های اخیر همواره در قعر جدول لیگ برتر فوتبال ایران قرار داشته است و فصل پیش نیز در هفته پایانی با تفاضل گل بهتر نسبت به پاس همدان در لیگ برتر ماند.

آقای دایی روز شنبه در اولین نشست خبری خود پس از پذیرفتن سمت جدید، با اشاره به واگذاری راه آهن به بخش خصوصی گفت: "تیم خیلی دیر واگذار شد، اما در جلسه ای که با مسئولان باشگاه داشتم به نتایج خوبی رسیدیم و اعتقاد دارم فوتبال ایران برای پیشرفت باید خصوصی شود."

او گفت قصد دارد در فصل پیش رو شرایط راه آهن را بهتر کند و آن را به میانه های جدول برساند، اما هدف بلند مدت باشگاه را معرفی تیمی قدرتمند به فوتبال ایران عنوان کرد.

وی با اشاره به زمان کوتاه راه آهن برای یارگیری گفت که سعی می کند از میان بازیکنان لیگ برتر و لیگ یک که هنوز با تیمی به توافق نرسیده اند و همچنین بازیکنان خارجی، بهترین ها را انتخاب کند و نقاط ضعف تیم را پوشش دهد.

'هرگز مقابل هواداران پرسپولیس نمی‌ایستم'

علی دایی درباره رویارویی با پرسپولیس در فصل یازدهم لیگ برتر گفت در فوتبال حرفه ای به عنوان سرمربی راه آهن برابر تیم پرسپولیس قرار می گیرد، اما هیچوقت مقابل هواداران پرسپولیس نمی ایستد و خود را مدیون آن ها می داند.

سرمربی پیشین پرسپولیس اضافه کرد: "پرسپولیس همیشه در قلب من جای دارد. اما برای کاری که می کنم و باشگاهی که در آن هستم ارزش زیادی قائل هستم و تا زمانی که از پرسپولیس دور باشم، با تمام وجود کار خواهم کرد."

او در پاسخ به پرسشی در مورد پیش بینی اش از وضعیت فصل آینده پرسپولیس گفت: "از این به بعد سعی می کنم فقط در مورد تیم خودم صحبت کنم، اما به عنوان یک پرسپولیسی برای این تیم آرزوی موفقیت می کنم."

علی دایی به دنبال مشکلات فراوانی که فصل گذشته با حبیب کاشانی، سرپرست باشگاه پرسپولیس داشت در پایان لیگ دهم از این تیم جدا شد و حمید استیلی جای او را گرفت.

مطالب مرتبط