دنیزلی به پرسپولیس باز می‌گردد

دنیزلی حق نشر عکس oo
Image caption دنیزلی گفته است که برای آخرین بار به مستطیل سبز باز می گردد

مصطفی دنیزلی، مربی ترکیه ای در برنامه زنده تلویزیونی اعلام کرد که بار دیگر سرمربیگری تیم پرسپولیس را پذیرفته است.

به گزارش خبرگزاری‌های ایران، آقای دنیزلی شب گذشته اول دیماه (۲۲ دسامبر) در برنامه تلویزیونی لیگ‌تی‌وی ترکیه گفت: "به زودی به ایران سفر می کنم تا قرار دادی به مدت یک سال و نیم با پرسپولیس ببندم. قبلا هم در ایران بودم، اما آن زمان تنها رفته بودم و این بار با همسرم می روم."

این مربی ترک در ادامه افزود: "من خاطرات خوبی از این کشور دارم و ایران را دوست دارم، تنها نگرانی من از بازگشت دوباره به تهران این است که آیا همسرم از زندگی در تهران رضایت خواهد داشت یا نه؟ امیدوارم همسرم نیز از زندگی در ایران راضی باشد."

این در حالیست که این مربی ۶۲ ساله پیش از این در ماه سپتامبر با اینکه اعلام کرده بود که می خواهد برای آخرین بار به مستطیل سبز باز گردد، پیشنهاد باشگاه پرسپولیس را رد کرده بود.

آقای دنیزلی پیش از این و در فصل ۲۰۰۶- ۲۰۰۷ جایگزین آری هان سرمربی هلندی پرسپولیس شد، اما نتوانست با این تیم به جامی برسد.

او پیش از آن به مدت دو سال مربی تیم پاس بود و با این تیم به نایب قهرمانی فوتبال ایران رسید.

در کارنامه این مربی شناخته شده ترکیه، مربیگری تیم های بشیکتاش، فنرباغچه و گالاتاسرای و تیم ملی ترکیه دیده می شود.

تیم بحران زده پرسپولیس هم اکنون با ۲۲ امتیاز و ۱۴ امتیاز فاصله با رقیب دیرینه خود، تیم استقلال که صدر جدول را در اختیار دارد، در رتبه نهم جدول لیگ برتر فوتبال ایران قرار دارد.

دو هفته پیش حمید استیلی، سرمربی این تیم پس از شکست سنگین سه بر صفر در برابر استقلال در جام حذفی از سمت خود استعفا داد.

پس از آن تیم پرسپولیس با مربیگری محسن عاشوری با دو تساوی در برابر راه آهن شهر ری و فولاد خوزستان نیم فصل لیگ برتر را پایان داد.

مطالب مرتبط