امیر عابدینی: داماش گیلان منحل نخواهد شد

امیر عابدینی حق نشر عکس ISNA
Image caption امیر عابدینی، مدیر عامل باشگاه داماش گیلان، انحلال این تیم را منتفی دانست

امیر عابدینی، مدیرعامل داماش گیلان گفته دیگر بحث انحلال این باشگاه مطرح نیست.

اخیرا صحبت‌هایی درباره احتمال انحلال این باشگاه لیگ برتر به دلیل مشکلات مالی، مطرح شده بود، اما اکنون آقای عابدینی از حل شدن بخشی از مشكلات مالی اين تيم خبر داده است.

او به خبرگزاری دانشجویان ایران (ايسنا) گفته باشگاه قادر به پرداخت کامل دستمزد بازیکنان نبوده و قرار بود اگر بازیکنان حاضر به ادامه بازی نباشند، تیم منحل شود.

مدیرعامل داماش از وجود چند خریدار خبر داده و البته احتمال داده که پس از فروش، با اضافه شدن یک پیشوند یا پسوند در عنوان باشگاه تغییری جزئی ایجاد شود.

اکنون با خبر برطرف شدن بخشی از مشكلات مالی این تیم، آقای عابدینی گفته، هفته‌ آينده، علاوه بر پرداخت برخی بدهی‌های باشگاه، به هر يك از بازيكنان خارجی تیم پنج هزار دلار و به بازيكنان ايرانی‌ هم مبلغی پرداخت خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه داماش از حسین هدایتی، مالک پیشین باشگاه استیل آذین، به عنوان اصلی‌ترین مشتری خرید امتیاز این تیم نام برده، اما از رسانه‌ها انتقاد کرده که به آقای هدایت "انگ" می‌زنند و "تا او قدم جلو می‌گذارد، برخی چماق را بلند می‌كنند كه به سرش بكوبند".

آقای عابدینی ضمن اشاره به مشکلات فوتبال ایران، گفته وقتی وضع فوتبال به گونه‌ای است که "حتی وعده‌های مسئولان در پرداخت پاداش ملی‌پوشان برخی رشته‌ها عملی نمی‌شود"، باید از حضور بخش خصوصی استقبال کرد.

مطالب مرتبط