پیروزی سپاهان بر راه‌آهن؛ تصادف علی دایی در راه بازگشت

علی دایی حق نشر عکس ISNA
Image caption علی دایی در راه بازگشت از اصفهان تصادف کرده است

خبرگزاری های ایران از مناسب بودن حال علی دایی، سرمربی تیم فوتبال راه آهن که در سانحه خودرو مصدوم شده بود، خبر داده اند.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، آقای دایی از ناحیه سر دچار "جراحت جزیی" شده است.

خبرگزاری فارس هم به نقل از مدیر بیمارستان محل مداوای آقای دایی نوشت که او دچار شکستگی استخوانی نشده و پوست سرش دچار جراحت شده است.

علی دایی شنبه در راه بازگشت از اصفهان به تهران تصادف کرده است.

آقای دایی که به همراه تیم خود برای دیدار با سپاهان به اصفهان سفر کرده بود در حال بازگشت با خودروی شخصی خود، در نزدیکی‌های کاشان دچار حادثه شده و خودروی او واژگون شده است.

پس از این تصادف دایی و دستیارش ژلکو میاچ به بیمارستان شهید بهشتی کاشان منتقل شدند.

پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان علت واژگونی خودرو پرادو حامل علی دایی سرمربی تیم راه آهن سرعت زیاد و ناتوانی در کنترل آن اعلام کرده است.

ادامه صدرنشینی سپاهان با پیروزی بر راه‌آهن

سپاهان اصفهان با پیروزی بر راه‌آهن صدرنشینی خود در رده‌بندی لیگ برتر ایران را تداوم بخشید.

در ادامه مسابقات هفته بیست و هشتم لیگ برتر ایران، امروز (۲۷ اسفند- ۱۷ مارس) چهار دیدار در شهرهای مختلف ایران انجام شد که حاصل آن سه پیروزی و یک تساوی بود.

در مهمترین بازی امروز، سپاهان اصفهان میزبان راه‌آهن تهران بود که توانست با هت تریک برونو سزار (۵۴، ۶۹، ۸۸) در مقابل دو گل حسین کاظمی (۵۶) و ایمان رزاقی (۹۳)، ۲-۳ پیروز شود و با ۵۵ امتیاز صدرنشینی خود را تثبیت کند.

راه‌آهن نیز با ۲۹ امتیاز در رده پانزدهم جای گرفت.

در دیدار مهم دیگر، تراکتورسازی تبریز با گل دقیقه ۳۵ فرزاد حاتمی، میزبان خود سایپا را در کرج شکست داد و جایگاه دومی خود در لیگ برتر ایران را محکم کرد.

نفت آبادان نیز در زمین خود مس سرچشمه را با گل‌های سجاد مشکل‌پور (۴۲) و سعید حلافی (۶۲) ۲ بر صفر شکست داد. نفت آبادان با ۳۷ امتیاز در جایگاه نهم و مس سرچشمه با ۱۹ امتیاز در رده آخر لیگ برتر قرار دارد.

فولاد خوزستان و مس کرمان هم در چهارمین بازی امروز با نتیجه یک یک به کار خود پایان دادند. امیر خالدی (۴۰) برای فولاد و مصطفی شجاعی (۷۶) برای مس گل زدند.

در رده‌بندی لیگ برتر ایران، فولاد با ۳۹ امتیاز ششم و مس با ۳۲ امتیاز سیزدهم است.

طبق برنامه قرار بود امروز دو دیدار دیگر یعنی شهرداری تبریز- صبا و داماش- ملوان نیز برگزار شود که به دلیل بارندگی لغو شد.

مطالب مرتبط