سپاهان در انزلی ملوان را شکست داد

سپاهان حق نشر عکس ISNA
Image caption سپاهان با پیروزی برابر ملوان فاصله خود را با تراکتورسازی در صدر جدول افزایش داد

سپاهان با پیروزی ۴ بر ۳ برابر ملوان، موقعیت خود در صدر جدول لیگ برتر فوتبال ایران را تثبیت کرد.

سپاهان که امروز شنبه ۱۹ فروردین (۷ آوریل) در روز دوم هفته بیست و نهم لیگ برتر ایران مهمان ملوان بود، در بیست دقیقه نخست بازی با گل‌های جانواریو (۲)، سید صالحی (۱۰) و برونو سزار (۱۸) سه بر صفر پیش افتاد. اما این نتیجه تا پایان نیمه نخست دوام نیاورد و تیم میزبان با حملات پی در پی خود با سه گل از محمد نزهتی (۲۵ و ۳۹) و احمد آهی (۴۲) بازی را به تساوی کشاند.

در نیمه دوم با وجود حملات متعدد دو تیم، به جز گل دقیقه ۴۷ امید ابراهیمی برای سپاهان، دیگر توپی از خط دروازه‌ها نگذشت.

سپاهان با این پیروزی حساس ۵۸ امتیازی شد و فاصله خود با تراکتورسازی را در صدر جدول به ۵ امتیاز رساند.

ملوان نیز با ۳۴ امتیاز در رده دوازدهم لیگ برتر باقی ماند.

در دیگر بازی امروز، صبای قم در زمین خود با نفت آبادان به تساوی دو بر دو رسید. صبا که با دو گل رضا خلقی‌فر (۹) و حامد سرلک (۵۲) از مهمان خود عقب بود توانست با گل‌های محسن بیات (۶۰) و رضا عنایتی (در وقت‌های تلف شده) بازی را به مساوی کند و یک امتیاز بدست آورد.

صبا در حال حاضر با ۴۶ امتیاز در رده چهارم قرار دارد و امیدوار است سهیمه حضور در آسیا را بدست آورد. نفت آبادان نیز با ۳۸ امتیاز در جایگاه نهم جدول قرار دارد.

در سومین بازی امروز، شاهین بدون حضور مربی خود حمید درخشان، در بوشهر با گل دقیقه ۵۱ مرتضی عزیزمحمدی مهمان خود نفت تهران را یک بر صفر شکست داد.

شاهین با ۳۱ امتیاز در رده شانزدهم لیگ برتر قرار دارد و نفت تهران با ۴۴ امتیاز پنجم است.

بازی‌های هفته بیست و نهم لیگ برتر ایران فردا با سه دیدار دیگر ادامه می‌یابد: ذوب‌آهن از ساعت ۱۵.۳۰ (به وقت ایران) میزبان شهرداری تبریز خواهد بود. مس سرچشمه از ساعت ۱۶.۳۰ (به وقت ایران) در کرمان میزبان استقلال خواهد بود و در آخرین بازی هم از ساعت ۱۹ (به وقت ایران) داماش در ورزشگاه آزادی تهران مهمان پرسپولیس خواهد بود.

مطالب مرتبط