دنیزلی: برای فوتبال ایران به زمین می‌رویم

مصطفی دنیزلی سرمربی پرسپولیس حق نشر عکس Reuters
Image caption سرمربی پرسپولیس می‌گوید تیمش برای ایران مقابل الغرافه قطر قرار می‌گیرد

مصطفی دنیزلی، سرمربی پرسپولیس، می‌گوید تیمش در بازی مقابل الغرافه قطر برای فوتبال ایران به زمین می‌رود.

پرسپولیس در چارچوب مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی تهران میزبان الغرافه قطر است.

در بازی رفت که در قطر برگزار شد، پرسپولیس بازی را فوق‌العاده شروع کرد و در پنج دقیقه اول دو گل به حریف زد و نهایتا بازی را ۳-هیچ برد.

با این برد پرسپولیس با ۷ امتیاز دور رفت مرحله گروهی را با صدرنشینی به پایان برد.

قرمزپوشان تهرانی در صورت پیروزی مقابل الغرافه از صعود خود به دور بعد مطمئن می‌شوند.

دنیزلی، سرمربی ترکیه‌ای پرسپولیس در مورد بازی فردای تیمش می‌گوید: "مسوولیت‌هایمان را به‌خوبی می‌دانیم و می‌دانیم که برای فوتبال ایران باید پیروز شویم. بازیکنان ما هم به مسوولیت خود به‌خوبی واقف هستند و باز هم فردا پرسپولیسی را خواهید دید که با تمام وجود بازی می‌کند."

پرسپولیس در سه بازی دور رفت مرحله گروهی ۱۰ گل به‌ثمر رساند و هجومی‌ترین تیم این مرحله بود، و این مسأله انتظار هواداران این تیم برای یک برد پرگل دیگر مقابل حریف قطری را افزایش داده است.

اما دنیزلی سعی می‌کند انتظارات از تیمش را تعدیل کند و می‌گوید: "در فوتبال باید با آمادگی بردن به میدان برویم، اما اینکه با چند گل و یا با نتیجه پرگل خواهیم برد از قبل قابل برنامه‌ریزی نیست. درست است که پرسپولیس در دور رفت بیشترین گل‌زده را بین همه تیم‌ها داشته است، که این نکته مثبتی است. اما برای ما برنده شدن در هر دو بازی پیش رو مهمتر است. اینکه با چند گل برنده شویم در زمین بازی مشخص می‌شود."

حریف فردای پرسپولیس، الغرافه، از سه بازی قبلی تنها ۲ امتیاز گرفته و پایینتر از پرسپولیس و الهلال عربستان در رده سوم است.

این تیم قطری فرهاد مجیدی، بازیکن سابق استقلال تهران را هم در ترکیب خود دارد و امیدوار است در بازی مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی از تجربه این بازیکن ایرانی استفاده کند.

مطالب مرتبط