استقلال با توقف برابر شهرداری تبریز از صدر جدول فاصله گرفت

استقلال حق نشر عکس FARS
Image caption استقلال با تساوی مقابل شهرداری تبریزی، پنج امتیاز از سپاهان عقب افتاد

استقلال با تساوی مقابل شهرداری تبریز در کورس قهرمانی لیگ برتر ایران از صدر جدول فاصله گرفت.

در هفته سی و دوم لیگ برتر ایران، امروز جمعه ۸ اردیبهشت (۲۷ آوریل) استقلال در حضور نزدیک به ۱۵ هزار تماشاگر در مقابل مهمان خود شهرداری تبریز بدون گل مساوی کرد.

استقلال که برای حفظ امید قهرمانی نیاز مبرم به پیروزی داشت، با وجود دوندگی‌های زیاد آندرانیک تیموریان و فریدون زندی نتوانست از برتری خود در مالکیت توپ نتیجه بگیرد.

شهرداری تبریز هم که در خطر سقوط به دسته پایین تر قرار دارد برای به دست آوردن امتیاز از این بازی تلاش زیادی کرد و نهایتا هم با یک امتیاز از تهران راهی تبریز شد.

با این نتیجه، استقلال ۶۰ امتیازی شد و در رده سوم باقی ماند. در جدول سپاهان با ۶۵ و ترکتورسازی با ۶۲ امتیاز او ل و دوم هستند.

شهرداری تبریز هم با ۳۳ امتیازی شانزدهم است و همچنان در معرض سقوط به لیگ دسته یک قرار دارد.

در لیگ برتر ایران امروز ۵ بازی دیگر نیز برگزار شد. سایپا مقابل مهمان خود ملوان به مساوی یک یک رسید. در جدول سایپا با ۴۱ امتیاز هشتم است و ملوان با ۳۶ امتیاز در رده چهاردهم قرار دارد.

نفت آبادن هم میزبان نفت تهران بود که بازی را دو بر یک به سود خود خاتمه داد. نفت تهران با این شکست و ۴۶ خود در رده پنجم است. اما نفت آبادن ۴۲ امتیازی شد و در رده هفتم قرار گرفت.

سه دیدار دیگر امروز یعنی داماش گیلان با صبای قم، فجر سپاسی با ذوب‌آهن، و راه‌آهن با فولاد هم با تساوی بدون گل پایان یافت.

مطالب مرتبط