کسر ۲۰ درصد از مبلغ قرار داد بازیکنان پرسپولیس

هواداران پرسپولیس تهران حق نشر عکس AFP
Image caption تیم پرسپولیس نتوانسته رضایت هزاران هوادار خود را در ماههای گذشته کسب کند

در پی حذف تیم فوتبال پرسپولیس تهران از رقابت های قهرمانی آسیا، محمد رویانیان، مدیر عامل این باشگاه ورزشی گفته که به خاطر برآورده نشدن انتظارات از عملکرد این تیم، از مبلغ قرارداد بازیکنان ۲۰ درصد کسر خواهد شد.

آقای رویانیان (روز چهارشنبه سوم خرداد - ۲۳ مه) دقایقی پس از شکست سه بر صفر پرسپولیس از تیم الاتحاد عربستان گفت: "به دلیل این نتیجه ضعیف و همچنین عملکرد بازیکنان در دیدارهای گذشته ۲۰ درصد از قرارداد بازیکنان کسر می‌شود. کادرفنی نیز باید پاسخگوی این نتیجه باشد."

تیم فوتبال پرسپولیس که به عنوان تیم دوم از گروه مقدماتی خود به مرحله حذفی رقابت های قهرمانی آسیا راه یافته بود در شهر جده و در برابر تیم الاتحاد نمایشی در حد انتظار از خود نشان نداد و یک شکست سنگین به کارنامه ناموفق امسال خود اضافه کرد.

نخستین گل تیم الاتحاد از روی نقطه پنالتی و در پی "خطای مشکوک" مدافعان پرسپولیس در دقیقه ۳۵ نیمه نخست به ثمر رسید. گل دوم هم در لحظات تلف شده نیمه اول و در پی اشتباه فاحش مدافعان تیم سرخپوش وارد دروازه این تیم شد تا نیمه اول با نتیجه ۲ به صفر به اتمام برسد.

تلاش های بازیکنان مصطفی دنیزلی، مربی برجسته و ترک تبار پرسپولیس در نیمه دوم هم ثمری برای این تیم پر طرفدار نداشت و در دقایق پایانی بازی مهاجم الاتحاد توپ بازگشتی از ضربه ایستگاهی هم بازی خود را در گوشه دروازه قرار داد تا تیم پرسپولیس پس از یک فصل ناموفق در لیگ برتر ایران، از رقابت های آسیایی هم حذف شود.

مطالب مرتبط